Příspěvky uživatele - 180.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výmladky švestek po celém sadu, 1.7.2008
Každá rostlina má plody. Otázka je co bylo podnoží. Pokud rád konzumujete myrobalán, není problém. Ještě jsem se nesetkal se švestkovým semenáčem, který by neměl jedlé plody. Je potřeba počítat s tím, že podnož bude promořena virózama.
Švestka a nemoci, 1.7.2008
Tak to budou mšice
Sázení nových stromků - dětský sad, 22.6.2008
Částečně zreziví a čásečně zaroste do kořenů. Strom, to snese. Je ale dobré ochránit kořenový krček před poškozením od pletiva
Sázení nových stromků - dětský sad, 22.6.2008
Je otázka co ty kořeny žere. Všichni těm hlodavcům říkají hryzci. Řekl bych, že škodí víc druhů. Jsou stále agresivnější a napadají i staré silné stromy. Vytahoval jsem ze země i stromy s průměrem kmene okolo 40 cm. Stačilo se o strom opřít a byl... celý příspěvek >
Boikovo obrovské, 16.6.2008 Obsahuje fotku
Václave, díky za ochotu. Potřeboval jsem jen název pod kterým ho dohledat. Pěstovat ho nehodlám. Vítek
Jabloň - barva kmenu, 16.6.2008
To je takový problém podívat se o pět témat v diskusi níže? Už jsem to sem napsal. Je to Trentepohlia umbrina. Vítek
Vypěstování podnoží, 29.5.2008
No vzhledem k tom, že na tento problém v současné době běží výzkumný úkol(konec 2009) je asi co zkoumat. Necháme se překvapit. A nebo není co zkouma a výzkumníci nemají do čeho píchnout, tak si hrají s drahými přístroji a financují to z veřejných... celý příspěvek >
Vypěstování podnoží, 29.5.2008
No tak k té šarce a semenům jsem něco našel. Stačí zadat do Googlu PPV by seeds. Všude psaly, že do embria nepronikne. Asi jde o to, že dřív se myslelo, že to je přenosné semenem. Ono to je v dělohách ale do embria se to prý nedostane. Někdy je... celý příspěvek >
Opylení švestek, 29.5.2008
Čmeláky uměle chovat nelze. Tedy nikdo to zatím neumí. Dá se koupit papírovej úl se středomořskými čmeláky. Je to ale jen na jednu sezónu. V přírodě mají čmeláci odlišnou dynamiku vývoje. V době květu ovocných stromů je v hnízdě pouze oplodněná... celý příspěvek >
Jak postupovat, když je koruna už založená?, 28.5.2008
Kupte si bambusovou tyč a vhodný výhon vyvažte. Také můžete zapěstovat kmínek uplně nový, pokud ze země něco vyráží.
strihanie okrasných jabloní?, 28.5.2008
Okrasné jabloně je velmi široký pojem. Když řežu, musím vědět proč. Pokud nevím, tak zřejmě důvod není.
křídlatka, 28.5.2008
Křídlatka je dost problémová rostlina. Nebezpečná je především u vodních toků, kde se šíří odplavenými oddenky. Vyžaduje ale vlhké stanoviště. Nevím jakou máte zahradu, ale ani takovejhle prevít všude neporoste.
Vaše Top ten odrůdy hrušní , 27.5.2008
Jó a kterépak jsou ty samosprašné?
vrublovanie - spoj, 26.5.2008
Srůst hrušní s kdoulí je odrůdově specifický. Prostě některé srůstají dobře, jiné špatně, nebo vůbec.  No a stou M9 srůstaj ještě hůř.
snížení ph v jezírku, 24.5.2008
Je třeba dát pozor na to, že některá rašelina má upravované pH. Vím, je to jasné, ale ne každému to dojde.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika