Příspěvky uživatele - 164.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak uchovat co nejdéle česnek, 8.11.2008
tímto způsobem uložený česnek vydrží do léta a ještě ozdobí dům
jakou fólii do jezírka?, 2.11.2008
Zdravím všechny nadšence jezírek! Potřebovala bych poradit, jakou fólii si vybrat do jezírka. Mělo by být asi 0,8 m. hluboké, rozměry 3,5x 3m.Nevím, jestli se všechny druhy fólie mohou při stavbě jezírka tvarovat podle potřeby - myslím tím zakládat... celý příspěvek >
vzdálenost jabloní při výsadbě, 19.10.2008
Dobrý den.Prosím o radu. Koupila jsem letos na podzim rezistentní odrůdy jabloní na podnoži MM 106. Zasadila jsem je ve vydálenosti 2,5 m. od sebe. Až pak jsem zjistila, že na internetu doporučují vzdálenost až 4,5 m. od sebe. mám je ještě... celý příspěvek >
Slimáci, 7.4.2008
vybetonovat zahradu a jak tam ten šmejd vleze, tak kupuji válec a na něho,šmejda... nejlepší sběr a likvidace koutů, kde by mohl snést mládež, s krátkým trávníkem... na tom taky hodně bude, ale to by musel být všude kolem, včetně všech sousedů,... celý příspěvek >
mravenci ve skleníku, 7.4.2008
skořice je akorát posune, ale nevyhubí, já používám tabuli polystyrenu třeba 40*40 cm a 5 cm silnou, položenou na zeminu ve skleníku, pod ní si udělají supr hnízdo, které po nakladení vajíček vyhodím a někdy se mi podaří i pěkný počet dospělých... celý příspěvek >
Habr - 1. střih, 6.4.2008
Habrový plot mám vysázený asi 30 cm.od sebe.Není to moc hustě? Děkuji
Podivne chovani Gingko Biloba, 6.4.2008
Prosím o radu.Jak daleko od domu zasadit Gingko, aby časem nepřekáželo? Děkuji
Čím přihnojit habr, 6.4.2008
Dobrý den, také by mě zajímalo čím habr přihnojit. Mám živý plot od podzimu z náletu asi 20 cm vysoký. Tak jak na to? Děkuji za odpověď.
Chamaecyparis Lawsoniana Glauca, 31.3.2008
Zdravim mam cypřišky a jsou hezke ale mam problem jsou od spodu rezave da se neco na to koupit???
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika