Příspěvky uživatele - 173.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Natírání kmenu vápnem, 25.2.2016
Zdravim Jirko, kolik medi a v jake forme jste dal do vapna? Neco uz poradil Standa, ale treba mate jiny nazor.
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 25.2.2016
Mozna jsem truhlik nebo vrtak, kazdopadne radim podle nejlepsiho vedomi a svedomi. Nepamatuji si, kolik jsem tam nechal ocek a fotku taky nemam. Ale pri pohledu na treti stejne starou Nashi vedle, kterou jsem nepresazoval, z nich po sestrihani... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 25.2.2016
Jak moc chcete orezat vetve orechu s kminkem o prumeru 14cm, kdyz mu seberete skoro vsechny koreny? Ty Nashi nemeli kminky ani 5cm a myslim, ze jsem je zastrihl dostatecne. Urcite by se jeste vzpamatovaly, ale ja se rozhodl je radeji nahradit i... celý příspěvek >
Přesazení cca 7 letého ořešáku, 25.2.2016
Prumer 14cm za 7let, to je nejak moc ne? Kazdopadne se taky priklanim ke Standove rade s koupi noveho v kontejneru. Tri roky zpet jsem presazoval dve asi 5ti lete Nashi(asijske hrusne) a po presazeni spise zivorily. Loni na podzim jsem nad nimi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika