Příspěvky uživatele - 218.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemní vrták na sloupky, 10.12.2019
Díky za odpovědi. A co případně místo nich, ale alternativu? Nechci, aby mě všichni čumeli do zahrady a plné betonové ploty se mě nelíbí.
Zemní vrták na sloupky, 27.11.2019
Takže vrták si asi půjčím. Je tu ale někdo, kdo by se mohl vyjádřit k těm Thůjím, nebo k jiné rostlině vhodné k vysazení za plot?
Zemní vrták na sloupky, 21.11.2019
Dobrý den, děkuij za reakci. Rád bych ale znal nějaké praktické zkušenosti. Jak dlouho trvá vyvrtat jedna díra a jak lehce to jde? Poradí si to i s tvrdší kamenitou zeminou? Sloupky budou pravděpodobně BPL poplastované 48mm/200cm, síla stějny... celý příspěvek >
Zemní vrták na sloupky, 20.11.2019
Dobrý den, pomalu plánuji výstavbu drátěného plotu okolo domu a tak sbírám poznatky. Chtěl bych se Vás zeptat, zda máte někdo zkušenosti s motorovým zemním vrtáhem. Vyplatí se ho koupit, nebo ho stačí půjčit? Děr pro sloupky budou desítky a ručním... celý příspěvek >
Jak orovnat brusný kotouč na ostření řetězu, 6.11.2019
Prosím o info, jak orovnat brusný kotouč na ostření řetězu na brusce Gude gs 108? Orovnávací kamen mám, ale klasický rovný. Jde mně o to, jak chytnout ten rádius.
Opál, 17.4.2019
Souhlas, stromek Opál se prakticky nedá koupit.
Popraskaná kôra na hruške, 16.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, Nechci otvírat další vlákno, protože se jedná taky o praskliny kmínku hrušky, ale asi jiného charakteru - viz foto Děkuji za radu Lukáš z ČK
Smrk - co pak se mi to pase na smrku, 16.7.2018 Obsahuje fotku
a ještě jedna fotka, když si to klidně nažralo, dozrálo a asi rozmnožilo
Smrk - co pak se mi to pase na smrku, 16.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, Poradíte mi prosím copak se mi to pase na smrku a jak s tím bojovat? Dotaz viz foto
Shanim VVA-1 Krymsk, 13.7.2018
Já mám jen ty nejlepší zkušenosti, mám na VVA-1 Hagantu a nemá to chybu. Plody jsou velké a výborně chutnají.Doporučuji tuto podnož, kde ji sehnat ale nevím. Faktem je, že zalévám a hnojím. Mám malou zahrádku a chtěl bych všechny slívy na této... celý příspěvek >
Co je to za brouka?, 17.4.2018 Obsahuje fotku
Blanensko 295 m.n.m., foceno 14.dubna délka cca 35-40mm děkuji Miroslav
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 11.9.2017
Dobrý den, v jižních Čechách lze písek sehnat v Halámkách, ideální je KD 0/1 (A), sám jsem z důvodu ceny (380 za tunu a za 20 Kč za KM po ČB)  koupil KD 0/4 (A) v bývalém Palstavu (dnes KB Blok Stavebeniny - Vodní ulice...) Za 6 tun jsem... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu? (plevel?), 20.6.2017 Obsahuje fotku
děkuji Miroslav
Tip na kvetoucí pokojovou rostlinku do malého (Ø 6cm) květináčku, 6.6.2017
Samozřejmě, že kytička přesahovat může. Děkuji mnohokrát dámy, za Vaše tipy. Miroslav
Tip na kvetoucí pokojovou rostlinku do malého (Ø 6cm) květináčku, 6.6.2017
Dobré ráno, jako absolutní laik prosím o tip na kvetoucí pokojovou rostlinku do malého (Ø 6cm) květináčku. Vím je to minivelikost, ale možná existuje nějaká kvetoucí kytička, které by to stačilo. děkuji za reakci Miroslav
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika