Příspěvky uživatele - 243.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bytelný skleník ze skla pro malou zahrádku, 24.2.2016
Dobrý den, díky za tip. O těchto sklenících jsem nevěděla. Bohužel 2,58 m je pro nás moc, potřebujeme šířku max. 2 m.:-( B.
Bytelný skleník ze skla pro malou zahrádku, 22.2.2016
Dobrý den, můžete mi prosím doporučit nějaký skleník ze skla, který má šířku kolem 2m, délka může být až 4m. Potřebuji skutečně bytelný, kvalitní, ze kterého skla nebudou vypadávat. Uchycení skel pomocí kovových svoreček je pro nás naprosto nevhodné.... celý příspěvek >
Řez jabloně Rubín podnož MM106, 22.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím ještě o pomoc s jarním řezem loni sazené prostokořenné jabloně Rubín, podnož MM106. Je v zemi od loňského března. Udělala jsem loni výsadbový řez. A nevím jak letos. Rubín má být specifický - plodí na koncích, navíc má velké... celý příspěvek >
Řez tříleté jabloně James Grieve Red, 22.2.2016
A jakou podzimní odrůdu, vhodnou pro polokmen, chutově podobnou JG (kyselkavou) byste mi poradil? Kolem stromu je a do budoucna dále bude černý úhor (čtverec 80x80 cm), v něm jahody a bylinky. Bezprostředně kolem stromu tedy tráva nebude. Díky... celý příspěvek >
Řez tříleté jabloně James Grieve Red, 22.2.2016 Obsahuje fotku
Udělala jsem detailnější fotku větví kolem "terminálu". Dala bych stromku ještě rok šanci, ale z takto rozmístěných a stavěných výhonů ani nevím, jak řezat. Myslíte, že nejvýše položenou větev lze přetvořit na rozumný terminál? Nebudou se výhony,... celý příspěvek >
Řez tříleté jabloně James Grieve Red, 22.2.2016 Obsahuje fotku
Přidávám další detailnější fotku. Bronislava
Řez tříleté jabloně James Grieve Red, 22.2.2016
Dobrý den, až teď si uvědomuji, že jsem napsala "sázela v létě", to ne. Dávala jsem ho do země v březnu loňského roku. Ale skutečně mi prodejce tvrdil, že tato podnož zvládne vytvarování do požadovaného polokmenu.:-( Díky B.
Řez tříleté jabloně James Grieve Red, 21.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s jarním řezem mladého stromku James Grieve Red. Stromek jsem sázela loni v létě jako prostokořenný na podnoži M9. Věděla jsem, že je to zákrsek, ale prodávající mě ubezpečil, že to nevadí, že mohu i na této podnoži... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika