Příspěvky uživatele - 109.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štětkovec, 8.8.2011
Dobrý den, letos jsem si koupila štekovec v Kruhu, ale zatím mě nekvete. Kdy prosím kvete asi už je po odkvětu, že?? Jak je možné, že mi nevykvetl mám ho západní stranu zalévám ho v kětináči i hnojím a nic.
Kanadská borůvka, 8.8.2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat čím to je, že mají kanadské borůvky listy světle zelené?Přitom je zalévám i hnojím - hnojivo s rohovinou, nebo jen rohovinou, na zimu je zaqhrnuji koňským hnojem , ale nic stále jsou světle zelené.Letos... celý příspěvek >
Přežije - kandská borůvka?, 26.4.2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat.Naše borůvka nemá ani lístek zelené proutky to ano. Rozhodla jsem se jí přesadit, ale po vyrytí jsem zjistila, že nemá žádné kořínky.Jestli nám je myši nebo nějaký jinačí škůdce sežral nevím. Předasila jsem ji a... celý příspěvek >
Mlada třešen odchází, 16.8.2010
Ted jsem si všimla, že mě začala na kmenu nahoře obrážet. Tak ji dám asi ještě šanci. Větve všechny suché ostříhám a uvidím co mě vyvede!
Přesazení broskvičky, 13.7.2009
Dobrý den, včerá jsem přesadila naší 3 roky starou broskvičku. Zrovna, když zacala plodit. Vykopala jsem velikou díru hodně pěkné hlíny a pořadě zalila. Myslíte, že se chytí???Máte s tím někdo zkušenosti?? Jo pořadně jsem jí zkrátila. Děkuji Martina... celý příspěvek >
Přírodní ochrana Bidens, 24.7.2008
Afrikány opravdu nefungují!!! Ale levanduly vyzkouším jen nevím zda je dobré ji mít na plném slunci?? nevíte někdo?? děkuji
Parazitické hlístice, 21.7.2008
Dobrý den, mate s pazitickými hlísticemi nějaké zkušenosti. Ráda bych si je koupila na slimaky. A už nevěřím, že něco funguje!! děkuji Martina K.
Kanadská borůvka - zaschlé plody, 18.6.2008
Tak už jsem jí ostříhala na krátko tak doufám, že obrazí!! vedle mám dva keříky jsou krásné rozrostlé!  A jeden nový! stejné podmínky a přeci jedna která je bez listu a plody uschnuly. tak nevím co ji je!! tak snad se vzpamatuje!!
Co to je?, 6.6.2008
je to trvalka pěkně se rozrůstá!! je dosti nenáročná!!
kůra na záhonech, 2.6.2008
Pod kůrou se drží, ale dala jsem tam i hrabanku a od té doby tam nejsou nechutná jim kyselé!!!
co to může být za brouka?, 26.5.2008
a já ho chtěla likvidovat!! chudák měl na mále!! děkuji je to on!!!
borůvky - hnojení, 22.5.2008
já je pohnojila ledkem. mysla jsem, že to cererit tak tady radíte!! Ale nic se jim nestalo!! Naštestí chemické složení neznám ani u jednoho!! Myslíte, že jim ledek nevadí??
minikivy - poradit, 22.5.2008
nevím co tím chtěl básník říci!!! Ale minulý pisatel to pochopil tak asi bude chyba na vaší straně!! tak se nad tím zamyslete!! děkuji
minikivy - poradit, 22.5.2008
Moccc děkuji. To jsem potřebovala poradit a vy máte s touto odrůdou nějaké zkušenosti??? pro jistotu jsem si koupila dvě sazenice. tak uvidíme dneska je nasadím do kompostu. ještě jednou díky!! Vidím, že dávate rady a nemusíte mít KŘIŠ´TÁLOVOU... celý příspěvek >
minikivy - poradit, 22.5.2008
Dobrý den, potřovala bych poradit koupila jsem si odrůdu actinidia deliciosa a nevim co to je za odrůdu nemohla by mě někdo pomoci děkuji!!!
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika