Příspěvky uživatele - 209.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Méně časté druhy tykví - pěstování, skladování, využití, 20.2.2016
Měly jsme je ze stejného zdroje, t.j. z ebaye, narostly tak, jak vypadat měly, ale chuťově nic moc. Měla jsem i Giana di Napoli, z ní byl fantasticky kompot, ale jedla jsem ho jenom já.Máslová dyně, různé Provance, Maria di cosi, byla jsem tím úplně... celý příspěvek >
Zkřivený nůž, 17.5.2015
Pro Standu 10.10: sekačku má dnes každý, kvalitní vercajk každý ne. Tazatel sdělil, že mu šroub nejde povolit a že už si ani není jist, na kterou stranu má povolovat. V takovém případě stačí zabrat trochu víc s obyčejným nářadím, šroub se oholí a pak... celý příspěvek >
Moruše převislá, 13.12.2014
Koupila jsem si sazeničku moruše moravské před cca 5 lety, každy rok se tváří, že už zdechla a vytáhne se o 1 cm, takže má asi 30cm, rozvětvená je dobře. Je to normální, nebo dělám něco špatně já? Situována jižně od Brna, chráněná poloha, zaíéváme.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika