Příspěvky uživatele - 196.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda v udírně, 4.5.2016
Dobrý večer. Teplotu uzení je třeba regulovat druhem a množstvím dřeva, a také časem mezi jednotlivým přiložením. Buk Váš problém nedělá, také se mně to stalo po stavbě nové udírny, dělal jsem tři úpravy, než jsem byl spokojen, je... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 27.4.2016
Dobrý den, jestli má něco hořet, potřebuje to vzduch. Tento problém jsem měl, také u zděné udírny, dokud jsem neudělal komín, aby měl kam kouř odcházet.  Zmíněné rady tu mi do té doby nijak nepomohli. Až na jednu, kde jeden pán... celý příspěvek >
Voda v udírně, 26.2.2016 Obsahuje fotku
Měl jsem podobný problém, i když mám celou udírnu zděnou. Po prodloužení a zaizolování se voda v udírně už neobjevila. Pavel
Stavba udírny, 16.2.2016
Hezký večer, mohl by mi někdo napsat u zděné udírny jaký má komín nebo průměr trubky, jak je dlouhá nad udírnou, na odvádění kouře. při vnitřních rozměrech základny udírny a*b.  Předem děkuji za odpověď. Pavel
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika