Příspěvky uživatele - 155.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 10.3.2016
Děkuji všem za rady :o)
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 7.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o radu - zasadil jsem Seifersdorfský ořech - je to špičák o výšce cca 180cm a chtěl bych pod ním mít až vyroste takové posezení a pískoviště pro děti :-) Potřeboval bych poradit v jaké výšce mám založit korunku a... celý příspěvek >
Zelenina která se nemusí zalévat?, 16.2.2016
Děkuji všem za reakce - pomohlo mi to v rozhodování :-)
Zelenina která se nemusí zalévat?, 15.2.2016
děkuji :)
Zelenina která se nemusí zalévat?, 15.2.2016
Zdravím, i když to sem úplně tak nepatří tak jsem nováček a letos budu na své první zahradě poprvé sadit cibuli, brambory, kukuřici... česnek ten je už v zemi.. ale, aby pozemek neležel ladem jen tak prosím poraďte mi ze svých zkušeností co se... celý příspěvek >
Nízký ořešák, 5.9.2015
Dobrý večer, také se připojuji s prosbou o radu... přesně tento typ ořešáku hledám...
Lepidlo ve spreji proti mravencům atd, 9.6.2015
Ahoj, chci se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s timto lepidlem ve spreji ve smyslu jestli to nemuze ublizit mladym stromeckum... zkousel jsem lepove pasy, ale asi jsem nebyl dost dukladny (spise jsem byl cely ulepeny...) a mravenci si stejne... celý příspěvek >
Špičák Rubinstep - MM106, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím pánové, chtěl bych se Vás zeptat na takový zajímavý úkaz který se mi stal na letos nově zasazeném jablku Rubinstep na podnoži MM106 - přílohou je fotka a jde o to, že je zasazena v Březnu a nyní už namísto listových pupenů jsou pupeny na... celý příspěvek >
Zalévání stromků - jaro, 12.4.2015
Díky - to jsem chtěl slyšet :) Vašek
Zalévání stromků - jaro, 12.4.2015
Ahoj, děkuji za reakci - pokusím se zodpovedět :)) a) že šla veškerá zemina pryč znamená, že na spodek šly pouze drny s ornicí cca 20cm - dno bylo zkypřeno - boční stěny nikoliv... b) spodní voda nevím v jaké se vyskytuje hloubce, ale... celý příspěvek >
Merak na mereni vlhkosti pudy?, 7.4.2015
Omlouvám se, že reaguji až nyní, ale měl jsem pracovní povinnosti. Možná ten dotaz vyzněl trošku hloupě, ale byl myšlen v dobré víře a to v dobré víře začátečníka který zasadil prvně v životě stromy a teď mám strach - jelikož půda ve které jsou... celý příspěvek >
Merak na mereni vlhkosti pudy?, 25.3.2015
Vazeni, chci Vas poprosit o radu s nakupem fungujiciho meraku na mereni vlhkosti pudy-jde mi o to, ze bych rad nove vysazene stromky nepreleval, protoze od 60cm je jiz sedy nepropustny jil a ja nevim jak moc budou koreny ve vlhku-zkratka bych si to... celý příspěvek >
Ochrana proti srnkám, 19.3.2015
Ten pachový ohraník by mě taky zajímal... upouštím tedy od plotu z lan i když si nedovedu vysvětlit, že by to srnky "prolézaly"? :(přeskočit možná, ale to bych zase mohl přidat ještě jedno lano... - když vidím fotky toho zlomeného stromečku tak... celý příspěvek >
Ochrana proti srnkám, 18.3.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, chtěl bych Vás poprosit o kritiku či doporučení mého návrhu jak ochránit nově zasazené ovocné stromečky proti těmto "nezvaným návštěvníkům" :-) tedy srnkám - jenom dnes jsem asi 500m ode mě jich napočítal stádo cca 10kusů... je to... celý příspěvek >
Opatření u težké mokřejší půdy, 11.3.2015
Super - díky :)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika