Příspěvky uživatele - 43.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na Drvopleň, popravuje jablon, 16.9.2019
Jakmile je chodbička otevřena ven, tak housenka se již dávno fuč a někde kuklí. Už jste někdy nějakou housenku vyšťoral, a jak jste do dirky ve které již původní obyvate a škůce dávno není, stříkal fungicd. Je to zbytečná práce a zybztečné výlohy,... celý příspěvek >
Jak na Drvopleň, popravuje jablon, 16.9.2019
Jsou hmyzí škůdci s rozdílným způsobem vývinu. Jeden napadá kmen a druhý letorosty Každý má jinou délku vývoje, od několika týdnů, až po několik let. Zřejmě jsme ve škole v hodinách bioly nedávali pozor.
Masitá rajčata, 13.2.2016
Zdravim, poradíte mi prosím dobrou odrudu masitých rajčat na přímou konzumaci? Né nic moc velkého, děkuji :)
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 5.11.2015
VERVA: mne to na Benzine take rikali. Nasel jsem toto: Ptejte se odborníka na benzin a naftu "Kolekci prémiových paliv značky VERVA prodává společnost BENZINA. Tvoří ji vysokoktanový benzin VERVA 100 u tohoto prémiového benzinu není přidáván... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 29.4.2015
Nerozvážným nákupem a bez jakýchkoliv vlastních zkušeností jsem se před lety připoutal k Vari, jen proto, že jsem poslouchal někoho podobného vám, a tak potom jednoduše nelze pupeční šňůru přestřihnout. Takže, když chci provozovat jistou činnost mi... celý příspěvek >
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
Kde jste došel na palubní desku Majora, když se o něm ani neškrtlo. Hlavní je, že vy máte to správné zdání o strojírenství a slévarenství.
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
Asi jo. Někdo s námi tady pěkně mlátí o zem. Mám vypozorováno, že amerika, kterou dovezli španělští vědátoři z Jižní Ameriky, klíčí intezivně ve vlnách, zvláště tam, kde je obnažená půda. Poscanica - Stellaria media, kíčí prakticky po celý rok, mimo... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika