Příspěvky uživatele - 97.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2015, 12.3.2015
letos mám vyseto: to co se mi osvědčilo vloni Bejbino, Policino,Phantazia, Philova,Green zebra, Karkulka, Nové odrůdy: Start, Alicante,Moneymaker, Cuor di Bue, Kasachstan rubin, Ramilette,RAF, Bue, Cherolla,Miele, Spencer,Taiko, Black... celý příspěvek >
Výsev prepoľné pestovanie, 19.2.2015
já pěstuji ve skleníku i venku, papriky jsem vysel 10.ledna a rajčata plánuju na příští víkend, sadbu přisvětluji zářivkou
Venkovní rajče do okrajových oblastí?, 6.2.2015
nerozumím tomu, proč chcete obehnávat rajčata folií? souhlasím s paní Jiřinou, že to zvýší vzdušnou vlhkost a náchylnost k plísni, já to dělám kolem paprik ale u rajčat žádnou výhodu nevidím.
Philova a Philovita- chytly vám plíseň?, 1.2.2015
já měl Phantazii od stejné firmy a vydržela až do mrazů i když rostla hned vedle napadených rajčat, letos jsem ji koupil znovu a k ní Philovu a Conquoro které má taky být odolné.
Odrůda rajčete, 28.1.2015
vloni jsem měděný drátek aplikoval u 30 ks rostlin rajčat a plísen je napadla úplně stejně jako rajčata bez drátku, úspěšnější bylo ošetření mlékem a jodem podle ruského receptu, tam se plísen oddálila o cca 3 týdny.
Papriky 2015, 25.1.2015
v Globusu ted prodávají papriku Ramiro, má to být nejsladší paprika vůbec, je fakt dobrá a vyklíčila bez problémů, jsem na ni zvědavej
Rezistentní odrůdy rajčat 2015, 24.1.2015
otázka je jestli to co uvádí KPR je pravda, třeba Cherokee purple které nabízí taky, jsem vloni pěstoval a odešlo na plísen mezi prvními, vydržela jen Phantazia od f.Kiepenkerl.a poměrně dobře obstálo Bejbino
Papriky 2015, 19.1.2015
já to zkouším letos,2 papriky mám na chodbě u okna a jednu doma, zatím se drží všechny, někde jsem četl že v druhém roce plodí o poznání víc než v prvním.
Papriky 2015, 19.1.2015
taky je mám a vzešly jako první z cca 40 odrůd, nevím jestli to něco znamená ale vloni jsem pozoroval že ty odrůdy které vzešly jako první, se osvědčily po celý rok.
Mini černé rajčátko - Jaltomata procumbens, 18.1.2015
ano je to lileček poléhavý, vloni jsem ho zkusil, ale už to nechci, bobule jsou malé a chut jalová, asi jako nevyzrálý černý rybíz, nedoporučuji se tím zabývat, škoda času.
Rajčata pro sezónu 2015, 13.1.2015
ta stříška by mne zajímala taky, letos ji budu dělat, chci koupit průhlednou plachtu s oky na krajích za které plachtu upevním, uprostřed podepřu několika tyčemi aby vznikla stříška a voda stékala ke krajům, výšku předpokládám 2,5 metru, uprostřed o... celý příspěvek >
Česká rajčata, 13.1.2015
Odolnost Bejbina mohu potvrdit, vloni vydrželo o dost déle než ostatní odrůdy, lepší byl už jen Legend a Phantazia přežila téměř bez úhony, stříkal jsem pouze preventivně jódem s mlékem.
Papriky 2015, 11.1.2015
vysel jsem 4.1. a dnes už víc než polovina paprik(40 odrůd) je vyklíčených, nejdřív ty které jsem odebral z koupených paprik těsně před výsevem, všechny semena jsem máčel v heřmánku 48 hodin, musím rychle dokončit instalaci zářivky, rostliny paprik... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 10.1.2015
už jsem se na tenhle web díval, jsou spolehliví?
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 7.1.2015
zdravím, zaujalo mě to roubování, zkoušel jste to už někdy?respektive pokud ano, s jakým výsledkem?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika