Příspěvky uživatele - 56.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila táhne do strany, 30.10.2016
Ona kotoučová pila, cirkulárka nebo jakákoli ruční pila-ocaska, rámovka, svlakovka atd-to je jiné kafe. To chce opravdu velký kumšt a zkušenost v ruce. Nebo speciální nástroje. U motorové pily je ale spousta návodů, tisíce videí na youtube a není... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 3.2.2016
Neohánějte se odborností a servisním nářadím a nevím čím ještě, když to neni pravda. čirou náhodou, jsem v servise viděl demontáž kotouče spojky z převodovky. Neni to sice motor, ale stačilo to ke ztrátě důvěry v jejich odbornost. Kotouč spojky jeden... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 28.10.2015
Poučka vypadá vědecky, ale moje praxe ji vůbec nepotvrzuje. Snad je to tím, že gerojové si vymýšlejí a vědí málo o situacích. Ale jináč není to tak těžké. Potřebuju mít zrytou zahradu a žádná kniha mi ji nezryje. Takže ryju když je k tomu vhodná... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 25.9.2015
Že je možnost dokupit náhradní díly i na starší výrobky, firmu ctí, ale to je tak všechno. Stroje skupiny B, jsou kompaktní s možností otočení řídítek a využíváním předo i zado montáže nářadí, včetně vývodového hřídele. Co je menší, nebo větší... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika