Příspěvky uživatele - 22.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 2.2.2016
Rozkresy i dílenské příručky jsou volně přístupné, jen zapojit Google. Standa.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 2.2.2016
Zdravím, proč by nesměl? Chcete snad někomu zakazovat co smí psát? Rozkres a servisní manuál jsou dva rozdílné dokumenty. Standa.
Sach-Dolmar 115H, 2.2.2016
Zdravím, pokud jste se již rozhodl pro pořízení nového karburátoru, tak do toho. Standa.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 2.2.2016
Také se zabývám opravami této techiky a okruh mých zákazníků mi může zavolat kdykoliv a vždy jsem ochoten jim po telefonu poradit s jakou koliv opravou. Myslíte, že mi tímto ubývá práce? Nikoliv je to přesně naopak, protože moji zákazníci mi díky... celý příspěvek >
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 2.2.2016
Zdravím ještě jednou, pokud se jedná o EC motor, tak první dvě otázky by byly podobné a s rotačním přepínačem jste se také netrefil. Standa.
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 2.2.2016
Zdravím 140.103, co má mrtvý úhel společného s komutátorovým motorem elektrické řetězové pily? Jakou závislost mk na počtu pólů má zmíněný komutátorový motor u elektrické řetězové pily. S rotačním přepínačem jste se trefil do černého ale pochybuji,... celý příspěvek >
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 4.8.2015 Obsahuje fotku
Pravokořenný odkopek z velmi starého stromu po předcích. Zraje právě ted. 20ºBx. pecka odlučitelná. Dužina chutově vyrovnaná, velmi aromatická. U nás nazývaná žlutá švestka, ale v okolí už nikde není. Tohle je široko daleko jediný exemplář.... celý příspěvek >
Rubinola, 14.5.2015
Pisatelé mají na mysli dlouhý letní řez (Gaucherův). Řeže se v době od 2. poloviny května až do začátku června. Zkracují se boční výhony delší než 15 cm za 4. listem, prodlužovací výhon se nezkracuje. Případně se provádí řez na převod (na lépe... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika