Příspěvky uživatele - 228.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rozmarýnu, 31.1.2016
Mám rozmarýnový keřík přes zimu na parapetu v místnosti nad radiátorem, v létě na tom samém místě ale venku. Západní strana. Právě jsem měřil teplotu v kořenech na straně okna kde je cca 24 °C a na straně do místrnosti 27°C. Ve středu květináče cca... celý příspěvek >
Jak na hruškový sad cca 50let starý a cca 20let neudržovaný, 16.12.2010
Přesně tak! Pokud je pro Vás práce v sadu koníčkem, radši bych brutálně zmladil i schnoucí hrušně ony to snesou třeba máte staré vzácné odrůdy takové už nemusíte nikde sehnat.S ovocem pomůže rodina, brigádník,nezaměstnaný soused.Můžete si založit... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 25.10.2010
Oprava Můj příspěvek reagoval na uživatele Tonda Ch. 18.3.2009 18:50 nějak se to zašmodrchalo...
A až Z o uzení, 25.10.2010
Dobrý a výstižný návod... Potřeboval bych poradit.Mám v mražáku asi 2 měsíce maso ze zabíjačky a chtěl bych jej před Vánoci vyudit.Když nechám maso v chladnu den dva povolit pak omeju osuším nasolím pak zaleju lákem vydrží v chladnu takto aspoň 10... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 20.10.2010
můj děd taky před 30lety přerouboval skoro 50 smiřických, koženáčů,malináčů, gdanských hranáčů, renet,panenských, vejlimků... na rubíny. Jenže ted žádný řez nepomáhá, rubín trpí rakovinou, schnou celé větve ale staré původní dřevo a větve jsou... celý příspěvek >
Rybíz, 7.10.2010
zdravím, my z černého rybízu měli 70cm přírůstky.Dají se ustřihnout a zasadit do země?Prý se tak běžně množí...
Jak vylovit karasy, 28.6.2010
Já reguluji přírustky jedním okounem a mam jezírko 8x6metrů a perfektně to stíhá požírat.Bohužel ne jen potěr karasů ale i kaprů.Každopádně mám stálý počet a nemusím nic lovit ven, jen okoun je stále větší a větší.
Jeseter, 28.6.2010
Jesetery není moc vhodné dávat do akvária, jelikož jim nedělá moc dobře, když se necítí v bezpečí někde u dna.Dostávají šok a to může vést také k tomu zkroucení.Mimo jiné to může být i stravou.Je toho víc a navíc akvárium, kde je 120L vody je hodně... celý příspěvek >
Postřik proti pilatce, 13.5.2010
Zdravím. Zítra bude týden co odkvetly švestky, u nás je počasí hrozné pořád prší. Má smysl ještě stříkat proti pilatce?A hlavně kdy, listy ani neoschnou a prší znova, loni jsem nepostříkal a velkoplodé švestky byly pilatkou doslova sešrotovány.Má... celý příspěvek >
Je kvas už hotový?, 14.2.2010
Zdravím a taky prosím o radu... 25.11 09 jsem založil hruškový kvas, přidal jsem kvasinky vinka při teplotě asi 8°Cjsem předpokládal, že bude vykvašeno.Dnes jsem změřil cukroměrem všechny 4 120l sudy, štáva byla hrozně hustá, jak když vaříte... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 8.11.2009
mohla by to být Merodova, stará belgická odrůda, mám ji asi stoletou, rodí ročně 500kg hrušek
Pálenka - letos poprvé, 21.10.2009
Před cca 6ti roky byla zvýšena od 1.1.daň z lihu.Palírny v okolí od 1.1. taktéž zdražily je to logické že tato situace se bude opakovat, palírny nejsou obchodní řetězce...
Fialky, 19.6.2009
Dobrý den, pěstuji fialky na okně pravidelně zalévám a hnojím, přesto nově narostlý zelený list změní barvu na žlutou neschne, fialka kvete, čím to může být?
Slivovice vs. calvados, 30.5.2009
Dobrý den. Taky mám podobný dotaz.Vypálil jsem jablkovici a nechal měsíc odvětrat, přesto po vypití jakoby pálila v celých ústech, po polknutí se ale nevrací, pak je vše ok.Nejsem žádný nováček ani abstinent, cukr též nedávám tak co s 30litry... celý příspěvek >
pálení z hrušek, 21.10.2008
Zdravím.kvas z hrušek považuji za nejcitlivější vůbec k plísním, octovatění.Proto kvasnou nádobu naplním naráz, znemožním přístupu vzduchu, kvašení probíhá přes ventilek s hadičkou do sklenice s vodou.samozřejmost je zdravé ovoce, ulomím i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika