Příspěvky uživatele - 5.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejranější odrůdy slivoní, 22.7.2016
dnes som dozberal posledne TOPFIRSTy, velmi prijemnej, aromatickej chuti s jemne horkym chvostikom, krasnym svetlym masom... prekvapila prvou urodou na nespolahlivych tekutych pieskoch, dalsie roky mozu byt uz len lepsie. Predbehla Katinku nielen o... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 27.6.2016
Doplnim situaciu s JOJOM na severnej Orave (700 mnm)  za tento rok - zatial co Hanita a Katinka chradnu, silne trpia PPV a chorobami dreva, JOJO bez problemov rastie druhym rokom rodi (3 rok po vysadbe) uz na oboch stromkoch... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 5.4.2016
Zdravim k Pardubiciam, listocky na mojich broskyniach pomaly vychadzaju a su velmi podobne tym Vasim na fotkách, avsak vzhladom na to, ze som tento rok bojoval len s Kuprikolom a Sulkou sa vysledky zdaju byt o dost lepsie ako minuly rok. Pockam na... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 29.3.2016
Dnes u nas na juhozapade SR, Hlohovecko 210 mnm, spolocny nastup broskyn a zlteho mirobalanu do kvetu, posun oproti minulemu roku, o 4 dni neskor a kto chce nech si este pripocita jeden den za priestupny rok.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 29.2.2016
Minuly rok (2015) som striekal na jar med, potom sulku a nakoniec pri pootvorenych pupencoch organiku. Kaderavost ako kraava!.. Rozhodol som sa v r.2016 už striekat nebude. Takže som okolo 10teho dal med, asi predvcerom sulku a teraz rozmyslam, ci... celý příspěvek >
Ryngle, Renklody, do vyšších poloh, 29.1.2016
V 700 mnm mi rastie velmi uspesne zelena ringlota, uz asi 20 rokov. Radost mam aj z jej kvetov, pretoze je pomerne univerzalny opelovac a ja skusam rozne ine slivky (este mlade).
Krasokvět?, 22.1.2016
no jo ale tento strom je o nieco vacsi, sirka 6m a vyska - ani neviem. Len viem, ze postrekom dociahnem tak do max. 3-4m.
Krasokvět?, 22.1.2016
Dobry den, na zahrade mam asi 90 rocny krasokvet, minuly rok mi zacali cez leto zasychat konce konarov, na jesen sa objavili na kmeni plodnice drevokaznej huby. Doporucili by ste mi postrek (nestriekam ho vobec) na jar, myslel som snad... celý příspěvek >
Hruška neznámá, 8.12.2015
Myslim, ze najblizsie urcenie je od autora vlakna - princeznu Marianu najdete najlepsie na nemeckej wikipedii. Tip odo mna je = Gute Luise von A... s dalej neviem..
Začala mě bavit zahrádka. Je to divné?, 16.4.2015
Asi to divne je... Pred desiatimi rokmi som bol cisto panelakovi clovek, zacal som so sadenim redkovky do 20cm hlbokej brazdy a ostrihal som jablon namiesto broskyne - vsetko na velke zdesenie mojho suseda - dlhorocneho zahradkara. Dnes sa strachujem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika