Příspěvky uživatele - 138.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň neroste, 24.1.2016
To mě překvapuje, že by byl nedostek živin. Trávník roste během roku velmi dobře, mech se objeví vždy jen přes zimu. I ostatním stromkům se daří. Stejně tak záhony, které jsem vytvořil zrytím trávníku, rodí bezvadně. Ale ano, zkusím tedy zkypřit... celý příspěvek >
Hrušeň neroste, 24.1.2016 Obsahuje fotku
Už 2 roky mám zasazené hrušně (Williamsova a Boscova lahvice), ale přijde mi, že vůbec neprospívají. Stále mají výšku tak kolem 1m a až letos na nich vyrašily jen tyto výhonky. Je takto pomalý růst normální? V čem může být problém?
Řez mišpule, 24.1.2016 Obsahuje fotku
Omlouvám se za zařazení mišpule mezi jabloně, ale nenašel jsem žádné vhodnější téma... Chtěl bych poprosit zkušené o nasměrování, jak a kdy provést řez mišpule (v létě zasazená z kontejneru). Chci z ní mít stromek, nikoli keř. Viz. obrázek. Má... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika