Příspěvky uživatele - 11.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jak vyřešit přesun vody - plánek, 10.7.2008 Obsahuje fotku
studna je v mírném svahu, takže bude urřitě výše, než přečerpávací sud a obě čerpadla
Kompost - popel z uhlí, 30.4.2008
ještě bych dodala, že kompost budu používat pouze k okrasným dřevinám a kytkám. JanaŠ
ovocné stromy a nadmořská výška - doba výsadby, 13.4.2008
Paní Věro, děkuji za rady, s podzimní výsadbou již počítáme. Budu kontaktovat přímo školky tady v okolí, takže doufám, že se domluvím i na termínu, jámy na stromky vykopeme s předstihem, což nám taky pomůže. Jelikož máme chatu v oblasti, kde se moc... celý příspěvek >
ovocné stromy a nadmořská výška - jabloň Selena, 6.4.2008
Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. V okolních zahradnictvích bohužel ani jednu z uvedených odrůd nemají, ani neměli. Naštěstí nespěchám a tak budu pátrat, abych mohla dokoupit na podzim. Z jabloní měli Selenu, o které v atlase píší, že je vhodná... celý příspěvek >
Sázení a pěstování broskvoně, 7.2.2008
Nevíte náhodou jestli se něco stane, když mam 2 roky mladou broskvon a chci ji přesadit jinam? Může mi zahynout, nebo přežije?? Mam se do toho pouščtět nebo ne? Vybrali jsme jí totiž nevhodné místo a zjistili jsme to až nyní!:-)
mšice, 7.2.2008
Já používám buď Mospilan, a pokud není zrovna ten po ruce, stačí úplně obyčejná praxe: koupelna a pořádně osprchovat a smýt ty mrchy... ono je dobré, pokud toho člověk nemá moc, to dělat častěji, nic se tím nezkazí.
Lze pestovat balkonové jahody v záhonu?, 21.4.2007
nahoru jsem myslela. Funguje to tak obecne, ze to lze zamenovat? Previsle a pnouci jahody?
Lze pestovat balkonové jahody v záhonu?, 21.4.2007
Díky za odpoved. Koukala jsem se, ze jsou previslé, mozu je teda dát do zeme a zvedat nahodu?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika