Příspěvky uživatele - 98.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Emerald Gold, 17.3.2016
Vypada to, ze jde skutecne jenom o fantazii prodejce. Zadna Emerald gold merunka opravdu neexistuje (aspon podle Google a Community plant variety office).
Řez meruňky, 20.1.2016
Kdyz jsem videl tu fotku, tak jsem presne cekal, ze se diskuze zvrtne timto smerem :) A jinak souhlas, je to cele o domluve/toleranci. Ja mam hned vedle plotu orech a sousedum to tez nevadi (kdyby jim to vadilo, tak tam neni), aspon maji dneska... celý příspěvek >
Uchovani roubu v lednicce, 19.1.2016
Soused to resi tak, ze k boude na zahrade zakopal ze severni strany novodurovou trubku - hloubka ~70cm. Rouby tam nahaze a zakryje sutrem. Myslim, ze lednicka bude lepsi v pripade, ze mate rouby jak paratka. Nevim, vyzkousim oboji a uvidime.
Uchovani roubu v lednicce, 18.1.2016
Diky vsem za odpovedi. Mythos na ty zasazene rouby vyzkousim, to bude asi cesta. Loni jsem s tim problem nemel (akorat u tresne a to uz po vice nez dvou mesicich), ale je pravda, ze teplota byla 4 stupne. Jak se zda, i stupen navic hraje... celý příspěvek >
Uchovani roubu v lednicce, 18.1.2016
Jeste doplnim, ze plisen se objevila zatim na roubech merunky a rasi jen japonska slivon
Uchovani roubu v lednicce, 18.1.2016
Pred Vanocema jsem dostal nejake rouby a vcera, kdy jsem je kontroloval, tak jsem si vsiml, ze nektere jsou trochu narasene a na nekolika z nich se objevila plisen. Loni se pritom nic takoveho nestalo. Lednicka byla nastavena na 5 stupnu, tak jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika