Příspěvky uživatele - 45.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 18.1.2016
Souhlas s bazény, kdyby nebylo Beďana, tak se koupeme max.ve vaně, nikdo to tak masově dodnes neumí nabídnout.Měli jsme kulatý plecháč 3.5m s kartuší, pak ho vyměnili za 5.5m dlouhý ovál nadzemní se 6 kubíkovkou, ten máme asi 12let, po deseti letech... celý příspěvek >
Ultrazvuková čistička, 18.1.2016
Sorry, jednotky tohoto typu nenosím v hlavě, pamatuju si jen čísla, princip fungování a rozdíly mezi nima a zajímalo mě to taky jen na karbece, ostatní je podružné.Např. jsem ještě uvedl kapalinu a zapoměl jsem dodat, že se ředí, takže litr vyjde... celý příspěvek >
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 17.1.2016
U 545-ky jsem převod měnil už 2x, navíc mě zlobí otáčky, myslel jsem si, že mám smůlu, aspoň mě tak ujišťovali i v servisu.
Ultrazvuková čistička, 17.1.2016
Nejžádanejší budou asi několikafrekvenční, nejběžnějši 40hz jsou univerzální na doma i do dílny, více frekvenčni 80-100hz jsou na citlivějši komponenty-cínované spoje, počítačové vybavení, žádanějši do dílny bývají 20hz-jsou razantnější.Jsou cenově... celý příspěvek >
Akumulátorový vyžínač, 17.1.2016
Starosti jsou dobíjení, výdrž na nabití, životnost akumulátoru.Pozitiva-nezávislost na kabelu, tichý oproti benzíňáku.Aby to bylo efektnější, je lepší mít dvě baterie, pokud se ta druhá stačí nabít během pracovního cyklu té první, jinak nuceně... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 17.1.2016
Ta třetina tam nějaká bude, ale navýšena! Kupoval jsem tam pravidelně rukavice za 70kč, tak jsem si je šel opět koupit a nevěřil jsem, že budou za třetinu, ale za těch 70kč by jsem je opět vzal, ikdyž jsem je viděl i levnější.Tak v této suprové akci... celý příspěvek >
Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku, 17.1.2016
Husqvarna byl pojem, TOP značka, co se od ní koupilo, tak vydrželo celou generaci, měli poměrně dost patentů.Kdeže ty zlatý časy jsou.Investoval jsem do ní cca 150tis. (traktůrek, pilu,křoviňák, sekačku) a vše mělo tolik neduhů, že mi z toho nezbylo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika