Příspěvky uživatele - 43.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy nezaměnitelné chuti, 12.5.2023
Pokud chcete chutné odrůdy, tak by jste je měl nejprve ochutnat. To, že někomu chutná nějaká odrůda ještě neznamená, že mě bude taky. Polovinu odrůd, které jsem nasadil podle doporučení z různých diskuzí a intermetových stránek, jsem už musel... celý příspěvek >
TOP odrůdy na moštování, 12.5.2023
Pokud máte rád sladký mošt tak si nasadťe Spartan, Šampion. Ja bych volil na mošt Vilémovo, Strýmka mi moc šťavnatá nepřipadá, ale můžete to zkusit. 
Oprava pily Stihl MS 270, 16.1.2016
v cestine bych nasel tak mozna uzivatelský, scim je problém?
Pásová pila, 16.1.2016
vice mene pan je rozhodnuty a byl rozhodnuty pilu dal pouzivat nez napsal tento dotaz. pásova pila neni vhodna k priprave palivového dreva pokud neberem odkory které vzniknou pri jejím pouzivaní pri vyrobe reziva...
Výběr stihl MS271 nebo HQ 455, 16.1.2016
co znamena nedostupný servis? DOLMAR je cenově dostupný, sčím furt kazdy chce do servisu na pile se nemení žarovky jak v autě, ostření řetězu by mel zvladnout kazdy uzivatel pily a po 3 rucních ostrení mne nevykladejte že v okolí 10-20km není nejaký... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika