Příspěvky uživatele - 210.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
O jakou jde chorobu slivoně?, 19.6.2016
Když už ty svině nespálí ani sýra tak co tedy?
O jakou jde chorobu slivoně?, 15.6.2016
Myslíte si tedy, že mám raději posříkat Sulkou? Díky pro mne za cenné informace.
O jakou jde chorobu slivoně?, 15.6.2016
Myslím si, že máte s tím háčlivcem višňovým pravdu. Mám to již na všech šlechtěných stromech, které jsem kupoval. Jen na odkopcích Durancie a Špendlíku se ten zametek navyskytuje. Jinak mám všechny konce letorostů zaschlé. Asi si o víkendu udělám... celý příspěvek >
O jakou jde chorobu slivoně?, 11.6.2016 Obsahuje fotku
Mám Toptaste a na koncích větví mi zasychají nové listy. Ví prosím někdo o jakou chorobu jde? A také jak postupovat?
Kvalita domacej palenky, 15.1.2016
Pokud pojedete druhou destilaci do 10 procent, pouštíte si do produktu už jen pachutě a přibloudiny. Pokud chcete destilát vyšší kvality, končí se druhá destilace již při 40 procentech.
Veľmi hustý kvas, 15.1.2016
Toby mne také zajímalo. Zda po vyšším naředěním vodou, neztrácí výsledný produk aroma.
Kvalita domacej palenky, 10.1.2016
Je dost možné, že problém je v tom dvojplášti. Již několikrát jsem slyšel, že z jednoplášťového kotle je destilát s podstatně vyšším aroma. Chce to asi opravdu vyzkoušet a něco udělat ze stejného kvasu i v jednoplášti. Máte někdo s dvojplášťovým... celý příspěvek >
Vhodné odrůdy pro pálení, 1.11.2014
Úplně jednoduše-např. smíchám kvas popř. lajtr.
Vhodné odrůdy pro pálení, 30.10.2014
Ještě jsem letos zvědav na slivovici z Top taste...
Kvas - horní vrstva začíná mít takový divný povlak (asi plíseň), 13.9.2014
Vrchní část cca.2-3 cm odejmout a bečku uzavřít tak, aby tam nešel žádný vzduch. Kvas ten bílý povlak nepoškodil.
Gabrovská pro slivovici, 23.1.2014
No a jak kvalitní máte z těch Toptastů slivovici?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika