Příspěvky uživatele - 36.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odlehčovací řez jabloně a péče o starý strom, 17.1.2016
Za těch 6 let vyrosly nové 1,5 m dlouhé větve, bohužel samozřejmě hlavně nahoře. A opravdu nevím, jak by bylo možné podepřít větve 7 m vysoko. Jde mi právě o snížení páky. Bohužel řezy budou přes 10 cm. Při minulé kalamitě jabloň zachránil jasan,... celý příspěvek >
Odlehčovací řez jabloně a péče o starý strom, 16.1.2016 Obsahuje fotku
Celkové foto.
Odlehčovací řez jabloně a péče o starý strom, 16.1.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám jabloň starou minimálně 90 let, pravděpodobně Booskopské. Jednostanný růst je způsoben tím, že ze severu ho překrýval velký jasan. Strom je dutý, roste v podhůří, kde občas napadne velké množství sněhu a mám strach, aby se nezlomil.... celý příspěvek >
Jak nenechat stromek zababčit?, 13.1.2016
Ne zpoeněžit, ale využít chvojí, ten první má vánočbí špici špatnou, ale třeba jí taky využiju.. Na podzim jsem ořezala větve na přikrytí zahrady i kompostu a potřebuji i další roky.. Na jaře přesekám některé kořeny, ale přiznám se, že rozpínavost mě... celý příspěvek >
Jak nenechat stromek zababčit?, 12.1.2016
Někdo psal o konkurenci lesa - mám na zahradě smrky, jeden soliter a řadu na kraji pozemku. Stáří odhaduji tak na 20 let a letos jsem našla kořeny soliterního asi 5 m daleko a když nerostl josta asi 3 m od řady, tak jsem jí chtěla přesadit a zjistila... celý příspěvek >
Pozinkovaný sud na víno?, 12.1.2016
Myslím, že ani ten sud nevydrží - ovoce obsahuje kyseliny. Na podzim jsem do kolečka dala odpad ze zpracování jablek s oplachovou vodou, do rána byl povrch změněn..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika