Příspěvky uživatele - 60.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalita domacej palenky, 15.1.2016
A prvá destilácia musí byť taktiež pomalá ako druhá alebo sa môže trošku pridat?Prestupník mám riešený sklon do kotla ale ako som čítal tak odporučajú smerom do chladiča ale tam už potom nieje reflux čo mi odporúčate? S pozdravom Ad.
Kvalita domacej palenky, 12.1.2016
Kúri sa drevom v medziplášti je trafo olej, prvý krát odoberám po 25 a na hotovo po 45 a ak tahám po 40 tak každý další pol liter ochutnavam na dno štamperlky.Kvas bol v 1000L potravinárskom ICB kontainery preto tá kontinuita kvasenia si myslím že... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 10.1.2016
Kvas bol rozdelený na viac častí on na 250l pestovatelskej palenici vypalil z 500l hrušiek 32l kvalitnej palenky perfektnej hruškovej chuti a na mojom z 500l kvasu spravil 29,5l pitnej hruškovice ale bez tej dobrej hruškovej chuti a vône čiže môže to... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 9.1.2016
Toto zariadenie dokonca skúšal aj kamarád páleničiar z oficialnej palenice a ani on z dlhoročnými skúsenostami nenapálil lepšiu pálenku ako ja.Zariadenie chválil ved všetko je medené velký parný dóm a prestupník priemer 45.Už som zúfalí Ad.
Kvalita domacej palenky, 9.1.2016
Zdravím vás páliči :) mám navás takú otázku.Prečo sa v domácich podmienkach neda vypálit perfektna palenka ako z pálenici.Pálenica. 120l dvojplašt kvalita spracovania na vyžšej urovni ako od firmy medienka(od šikovneho klampiara) ide naozaj oto že... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika