Příspěvky uživatele - 111.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej Stihl HP ultra, 12.7.2016
No já mám také zkušenost s tímto zeleným olejem Stihl HP ultra.Asi před 3 roky jsem si pořídil pilu Solo 681 a v domění, že pro ni udělám maximum nejlepšího jsem začal tento tzv.vynikající a nejlepší olej používat a navíc podle návodu jak se psalo o... celý příspěvek >
Pila pro ženu, 20.2.2016
Jj přesně tak, mačeta je vhodná volba!Přesto by přece měla slečna Pavlína jít za svým snem a pořídit si přece jenom tu řetězovou pilu a nejlépe nějakou silnější profi, práce s ní jí půjde od ruky a při zakoupení ochranných pomůcek hojně k dostání na... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 8.1.2016
Měl jsem možnost řezat s několika slabšíma pilama od Stihlu a Husqvarny, ted' mám doma Solo 681 a výkon při řezání ničím nenahradíš, i když váha je samotřejmě v rukách cítit.Já na Vašem místě bych si připlatil za Dolmar 6100.Chybu neuděláte, když se... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 18.2.2015
Díky za rady a své názory na ostření řetězů.Co se týká vodítek pilníku jsou dva na výběr.Pilník s vodítkem s plechu a válečkovým, kde je i měrka na omezováky.Který je podle Vás tak nejlepší?S kterým se lepší dělá a dodrží se lépe ůhly, nebo je uplně... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 15.2.2015
Jsem začátečník a potřeboval bych od zkušenějších poradit.Rád bych se naučil sám brousit řetěz na pile. Je lepší koupit pilník s vodítkem nebo si pořídit ostřící přípravek na ruční broušení řetězů?Co je tak nejlepší?Jde mě o to abych zvládl správně... celý příspěvek >
Jakou pilu na obcasny prorez?, 23.4.2014
Ten pán, co má ten les a bude provádět to občasné kácení kolem těch 30cm má nějakou zkušenost s kácením nebo vlastní alespon' nějaké papíry na pilu?Už jsem viděl i hobby pilčíka co nemohl přeříznout kmínek kolem 10cm a sváděl to na slabou pilu a... celý příspěvek >
Husqvarna 560XP model 2014, 5.3.2014
Když jste byl spokojen s tím Oleo Macem 962,tak můžete využít ten a znovu si jej pořídit, u Bédi pořád dávají nějaké akce a slevy, nebo jak pán píše zkusil bych se podívat na ten Dolmar 6100 nebo nějakou Solovku.
Husqvarna 560XP model 2014, 5.3.2014
Jste pevně rozhodnut a přesvědčen, že výborné pily dělá jenom Husqvarna a Stihl?Nebo to máte nejblíž do servisu ve svém okolí?Nechci Vám radit, ale na Vašem místě v podobném výkonu těch 3,5KW máte Dolmar 6400,Solo 665 a to jsou klasické pily u... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika