Příspěvky uživatele - 166.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov candátů v jezírku, 21.6.2016
Vloni jsem zkoušel převest pár desítek candátků kolem 10cm na granulovanou stravu a opravdu se nedařilo a nakonec jsem je nasadil do rybníčku se střevličkou.. Větší ryba si už tuplem nezvykne na granule, takže jedině se piplat opravdu od plůdku na... celý příspěvek >
Chovná nádrž na nástražní rybičky - rybkám se nedaří, 17.6.2016
Pokud se jedná opravdu o tuberkulozu, bohužel jediné řešení je chov komplet zlikvidovat a důkladně vydezinfikovat, a při manipulaci si dejte pozor na kontakt s rybami zvlášť pokud máte třeba podřené ruce, záděrky apod... Příště dejte pozor... celý příspěvek >
Proč nám uhynuli Jeseni?, 18.5.2016
Jak jsem psal, dávkovat skalici přímo do jezírka je pro mě trošku barbarské.. Maximálně tak pro zaplísněné ryby krátkodobá lázeň v oddělené nádobě. Sám nejsem zastánce žádné chemie, vidím jí pouze jako "bazénový zlozvyk", se správně dimenzovanou... celý příspěvek >
Pstruzi, 7.1.2016
Velikost je určitě dostačující, pstruhy lze chovat i v podstatně menších nádržích. Akorát při té hloubce do 2m by to chtělo nádrž umístit tak aby nedošlo v parných dnech k přehřátí(pokud nemáte možnost přes vedra téměř kontinuálně dopouštět chladnou... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 23.7.2015
Takové pravidlo neexistuje, okysličení vody je závislé i na jiných faktorech než na tom kolik přes ní člověk prožene vzduchu... Hlavně na teplotě. Vodu nad 25st už neni možné prokysličit tak aby to pstruzi přežili. Takže vzduchovat tak jak to... celý příspěvek >
Jeseter hvězdnatý přestal přijímat potravu, 23.7.2015
Zdravím, PH9 už je dost vysoké a jeseteři jsou na chemismus vody dost citlivý, něco v té vodě bude špatně... Jesetery chovám, a občas se stane že jeden z X kusů prostě přestane žrát a hubne, ale zbytek prosperuje. Ale u tohoto bych to viděl opravdu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika