Příspěvky uživatele - 216.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bergeval, 7.2.2016
Diky za info:)
Rajčata 2016, 7.2.2016
Ano, ten mam od vas:) Pestoval jsem ho loni i predloni. Libi se mi jeho odolnost proti plisni bramborove a chut. Skoda jen, ze vynos neni moc velky.. Je to jedine rajce (pestuju jen tyckova), u ktereho prakticky nevylamuju zalistky. Verim, ze pokus... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 7.2.2016
Tak pridam seznam rajcat, co budu pestovat letos ja. Phantasia F1 Philovita F1 Phantasia F2 PHL3 (muj pracovni nazev; Philovita F3) PHL4 (muj pracovni nazev; Philovita F3) PHL5 (muj pracovni nazev; Philovita F3) PHL9... celý příspěvek >
Bergeval, 3.1.2016
Kdyby byl jeste dodatecne ten referat, budu moc rad. Na jare chci koupit merunku a zatim premyslim o Bergevalu. Uz mame jednu VP.
Divoke boruvky - pestovani, 2.1.2016
Dobry den, mate nekdo zkusenosti s pestovanim lesnich boruvek na zahradce? Na tohle tema jsem toho moc nikde nenasel. Prepokladam, ze raselina bude nutnost jako u kanadskych boruvek. Kolik ale snesou slunce? Nejde mi primarne o vynos, jako spis o... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - zimolez vánočně kvete, 26.12.2015
No jo, mne taky na zahradce puci lebeduska celkem dost a trochu i morena a minimalne i duet. Altaj, amur, a dalsi jsou zatim ok (chomutov 370mnm)
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 26.12.2015
U me philovita na konci sezony vykazovala mirne priznaky plisne bramborove, ale stonek a plody ok. Dokonce jsem pak vzal na konci sezony, nez vsechno zmrzlo, rizek z philovity a phantasie a ten rizek z philovity zkapal. To bylo poprve, co mi... celý příspěvek >
Určení bylinky, 23.10.2015
Dovolim si tipnout bazalku, jelikoz mam doma jednu trvalou, ktera vypada presne takto. Jednoduche promnuti mezi prsty by melo odpovedet..
Kustovnice ze semene, 16.8.2015
Dobry den, na podzim 2011 jsem zasel par seminek kustovnice z kupovanych plodu. Na zahradku sly tri rostliny, bohuzel je loni neco podhrabalo a dve to uz nerozdychaly.. Na posledni z nich jsem ovsem nasel predevcirem prvni kvet za celou dobu jeji... celý příspěvek >
Plodnost kamčatské borůvky, 26.7.2015
Tak tak, zeptejte se souseda, co ma za odrudy a poridte si je. Klidne jejich jmena napiste sem;)
Kamčatský zimolez napaden padlí, 24.5.2015
Chapu vas. Zkuste do sberu pouzit kontaktni (musite tim postrikat primo ty msice) postrik na bazi "mydla" (OL = 0). Naopak nedoporucuju biool. Ten umi trochu spalit listy. No a po sberu nejaky ten systematicky postrik, kdyz tam stale budou. Jinak ja... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 8.5.2015
Po zkusenostech z minuleho roku, kdy jsem dal par sazenic rajcat ven na zacatku kvetna a solidne je to zpomalilo, si letos klidne pockam. Sklenik sice praska ve svech, ale ten (snad) tyden to uz vydrzi.
Rajčata pro sezónu 2015, 6.4.2015
Meli tam takova cherry svetle oranzova rajcatka. Realne jsem nad nima uvazoval, ale chutove nakonec nebyla to nejlepsi, co jsem kdy jedl. Navic nechtelo se mi to moc pasovat pres hranice a chci se zamerit na ty resistentni odrudy.. Zbytek rajcat... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 6.4.2015
Dobre rano. Planoval jsem si uzasnou rajcatovou sezonu, nez me firma na zacatku brezna poslala do Australii, ze ktere jsem se vratil predevcirem. Musim rict, ze jsem jen s frustraci procital mistni fora :) Momentalni stav: Pred odjezdem jsem do... celý příspěvek >
Rajcata - plisen?, 6.4.2015
To jsem mel na par rajcatech za oknem loni taky. Moc se tim nezabyvejte. Rajcata plodila v poradku:) (v ramci moznosti minule sezony)
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika