Příspěvky uživatele - 153.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 4.1.2016
Byl jsem zvědavý, co se z odkazů uvedených IP181.242 dovím, jakou hrůzu používám. K mému zklamání se jedná pravděpodobně o popis, jak pilu rozebrat. Jediný závěr, který jsem si udělal je, že ten, kdo to rozebírá je pěkné prase, když pilu před... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 3.1.2016
Žádnou propagaci Dolmaru jsem nezaznamenal. Ňapsat, že jsem spokojený, není přece propagace. Když přijde řeč na MS361, tak také napíši že jsem s ní spokojený. Tím přece nikomu neberu spokojenost s HQ, třeba 560XP.  Já ji nemám, tak ji nebudu ani... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 3.1.2016
Se 420C jsem velmi spokojený, to že se mi pokazilo jednou, slovy jednou zapalování, mě radost z této pilky vůbec nezkazilo. Jinak pro vysvětlení: 420 a 420C se liší jen tím, že to C znamená katalyzátor. A ten katalyzátor skutečně i po mnoha hodinách... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 2.1.2016
K vašemu rozhodnutí o 420 SC vám blahopřeji. Je to velmi dobrá pilka a se servisem si nedělejte starosti, moc ho potřebovat nebudete. Velmi dobré ovládání, kvalita jak použitých materiálů, tak zpracování. FO
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika