Příspěvky uživatele - 232.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 8.1.2016
Ptal jsem se v prodejně, PS 500 C by byla za11.200 Kč, PS 5105 C by byla za 13000 a PS 6100 za 14000 Kč. Ted jsem na vážkách, jestli si připlatit za výkon a tahat se s těžkou a profi pilou 6100, nebo koupit PS 500C nebo 420C která by... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 7.1.2016
Pravda je, že by se mělo věřit výrobci, že nevybírá příslušenství jen tak nějakou náhodou. Snad bude pila dobře sloužit a vydrží aspon tak dlouho, abych potřeboval do konce života už jenom jednu pilu. Díky!
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 7.1.2016
Moc děkuji, doufám, že mi v obchodě Dolmaru vyhoví, když budu chtít sestavu s tím osmizubovým prstencem a 1,3 mm drážkou. Jirka
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 7.1.2016
Ted se rozhoduji mezi 420 SC a 5105 C. Na netu jsem četl, že má 5105 C větší vibrace, máte s tím někdo zkušenosti. Pila by to byla už asi profi a těžkou krávu (6100) asi fakt ani nevyužiju. Ikdyž by výkon navíc byl příjemný. Jsou ty 5105 C teda dobrý... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 6.1.2016
Ještě mám jeden dotaz: Teď jsem se koukl na tátovu pilu a je to asi 15 let stará Husqvarna 55. Zkušte mi ještě navrhnout pilu, která by v pohodě zastala práci (snad i překonala) Husku 55. Ps 420 sc by s ní mohla asi už soupeřit. ale nakonec by... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 4.1.2016
Zdravím. Nejsem tak zkušený jako vy. Mohl byste mi pčesně napsat, co se na těch pilách "kazí"? Z obrázku na tom nic nevykoukám. Co pak se opravují jenom Dolmary. Myslím si, že Dolmar nepatří mezi nejčastější navštěvníky servisu :-) ale rád se... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 3.1.2016
Děkuji za příspěvek a také vám přeji vše nej do nového roku. Pilu koupím v PP profi ve Velkém Meziříčí, tak doufám, že se mi tam o pilu dobře postarají. Vím, že dělají i servis, že se nebude nic někam posílat. Díky
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 3.1.2016
Ještě mám pár otázek pro ZÁBĚH MOTORU Nastaví mi v servise bohatší směs, já budu lít olej/benzín 1:50 a zhruba po 10 nádržkách mi to seřídí na optimální směs? Nebo zezačáku budu muset míchat třeba první nádrž 1:30, pak další 1:35,... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 3.1.2016
Ještě jsem se chtěl zeptat, jaká je životnost katalyzátoru, jak bych měl s pilou zacházet, aby co nejdéle vydržel a nebude vadit chodu motoru a výkonu jeho demontáž (v případě, až doslouží)?.´´
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 3.1.2016
Tady jde o to: jsem ještě student, rád bych se naučil dělat s pilou a pomáhat tátovi v lese, on je taky pro, na pilu se složíme dohromady. Kdybych se o to nezajímal, jdeme ihned koupit Husqarnu 135 a třčeba bysme byli spokojený. Ale taky by se mohlo... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 2.1.2016
Na mé koupi to už nic nezmění, ale je tey problém se zapalovacíma modulama vyřešen? Ještě se chci zeptat, co znamená SC za názvem? Někde jsem četl, že to je vylepšená verze, že dřív se dělali 2 kw a ted jsou 2,2 kw.. Taky by mě ještě zajímalo, jak... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 1.1.2016
Tady fakt nebylo nad čím přemýšlet... Myslím to úplně vážně. Akorát mám ještě jeden dotaz. Kdy tak bývají nějaké slevy nebo akce na tyto pily?Plánuju ji koupit ve Velkém Meziříčí (PP Profi) a na slevu počkám klidně až do dubna.. Tuším, že jste Jane... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 1.1.2016
Tak jsem se nakonec s tátou rozhodl pro pilu Dolmar PS 420 SC. Dle recenzí a diskuzí, nad kterýma jsem strávil celé odpoledne, je to myslím dobrá volba. V motoru není plast, jako u Husqvaren a cena je lepší než HQ o stejném... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 1.1.2016
Naštěstí jsem si přečetl více diskuzí a zděsisel jsem se, jak se snaží HQ ušetřit na hobby pilách. Proto jsem téměr rozhodnut pro pilu Dolmar PS 420 SC. Měla by být "kovová" vevnitř a za ty peníze má slušný výkon. Tak děkuji za odpovědi, ale už mám... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 1.1.2016
Ještě jsem si říkal, kdybych trošku zvedl cenovou hladinu, a koupil si tuto pilu Husqvarna 445. Tu pilu bych mohl sehnat ve slevě do 9.500 a výkonem už je taky někde jinde. Přečetl jsem si kladné recenze, akorát nevím, jestli je to ještě hobby, nebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika