Příspěvky uživatele - 54.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sousedův břečťan, 30.8.2018
A jste si si jist, že soused není neslyšící, he?  No, třeba ale čeká na dobu vege. klidu, že *** Soused je ale povinnen umožnit vám přístup na svůj pozemek při údržbě vašeho majetku... Navíc, máte právo oholit rostlinu co se k vám hrne přes... celý příspěvek >
Oprava plastového sudu, 1.8.2018
No, já se kdysi docela slušně živil svařováním plastů (autoolasty, motokapotáže, motopily, sekačky. Opravu plastového nábytku by už málokdo zaplatil) I sudy jsem párkrát dělal... Záleží na materiálu: za svár PP bych dal ruku do roztavené pryskyřice... celý příspěvek >
Špendlíky, 20.7.2018
Jen s mírnou nadsázkou si dovoluji tvrdit, že není lepšího džemu, zavařeniny (víme wcg, ale marmeládou to z podstaty použitých surovin nemá býti nazýváno) než ze špendlíků. Škoda, že těch slupkových roliček bylo ve hmotě tak málo. A proč píši v... celý příspěvek >
Ořech zasazený příliš blízko plotu, 29.6.2018
Už to tu zaznělo - pán si možná ani neuvědomil že se dopustil něčeho, co se sousedovi nelíbí. Zkuste s ním promluvit... No, taky tu nezaznělo, že posléze budete v právu když \"šetrně\" zlikvidujete vše co nad zemí i pod zemí poroste přes... celý příspěvek >
Kandování třešní, 22.5.2018
Já to dělám podobně jak je popsáno tady.
Lipnická švestka, 23.4.2018
Lipnickou mám ČTVRTÝM rokem Opět neqete...
Pravokořenné stromy, 31.10.2017
Mám takový dojem, že cosi podobného zkoušeli už ggdysi na Buchlově... Pravda, nebyl to ovocnan, ale pokus se prý podařil 
Vysadili byste si znovu Hanitu?, 17.10.2017
Rosťa snad promine  Připojím se s podobným dotazem: Vysadili byste znovu JOJO?
Co chybí ve výživě broskvoně?, 11.10.2017
Si děláte prču, ale mě málem jeblo
Ostružiník Navaho, 12.9.2017
"...síla je odpovídající ploše průřezu 2 mm2" 2 mm2? Hmmm... 
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 11.9.2017
No, já v krbu topím kvůli něčemu jinému než pro dřevěné uhlí Občas vyberu pouze čistý popel... Škoda, že zde téma nebylo o den dříve... V sobotu jsem spálil vlečku topolového klestí a nezbylo po něm ani zbla; dřevo shořelo do mrtě a popel... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 10.9.2017
Nakonec jsem to vyřešil Šalamounsky: na vinohradnické sloupky jsem natáhl z venkovní strany lesní pletivo
Lze napravit nepovedené kyselé uzené?, 3.9.2017
Dopadl jsem podobně! Naschvál kvůli čabajkám jsem postavil udírnu a vyrobil DYMOGENERATOR; dokonce pro zvýšení účinku jsem udělal i ejektor. Fungovalo to perfektně... Dehtem bych mohl napouštět pražce a kvůli kouři jsem hlásil na hasičárnu, že... celý příspěvek >
Popenec v trávníku, 18.8.2017
Popenec (uponka) je výborný do velikonoční hlavičky, já ho nejraději v bílé uzené polévce
Lipnická švestka, 22.7.2017
Lipnickou mám také třetím rokem. 7ks na dvou stanovištích. Všechny se chytly, přírustky podobné jako ja jiných trnkách. No, akorát habitus se mi moc nelíbí...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika