Příspěvky uživatele - 159.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černý brouk na slivoni, 27.5.2018 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Na listu slivoně jsem našla seskupení černých larev. Ukázalo se že jou to broučci ci vypadají jako klíště a pod nima bílé vajíčka. Nevíte někdo co je to za brouka?
Pozná někdo druhy kaktusů?, 15.10.2016 Obsahuje fotku
tady je obrázek
Pozná někdo druhy kaktusů?, 15.10.2016
Pozná někdo ten můj? Mám pocit že je to Gymnocalium, ale nejsem si jistá, předem děkuji
Schnutí angreštu, 11.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, minulým rokem jsem vysadil 7 stromků angreštů. Všechny se uchytily, pěkně vyrazily, ale dva mi začínají poslední dobou nějak žloutnout. Viz foto. Nevíte čím to může být? Díky za rady a připomínky.
Jak na kunovite selmy? zerou vajicka i slepice, 5.4.2016
Kdysi mi někdo poradil at dam do kurníku trus fretky že jsou to příbuzné potvory a na teritorium jiné kunovite šelmy nepudou. Zabralo to a pak když nám umřel Ferda tak sem si od známého sehnal kůži z lasičky a už mam 5 let pokoj
Motor tarokuje a stříli z výfuku Honda 190 GVC, 2.1.2016
Tak závada odhalena, je praskla příruba-mezikus mezi karburátorem a hlavou motoru a proto jel jen na sytič protože je uzavřeno klapkou sání a vzuch si to sálo z té praskliny,,,,,,
Motor tarokuje a stříli z výfuku Honda 190 GVC, 28.12.2015
Díval jsem se karbec stojí cca 1000kč, tak zkusím svíčku když to nepomůže tak ho koupím a uvidíme.
Motor tarokuje a stříli z výfuku Honda 190 GVC, 28.12.2015
OK chápu muže být, akorát mě přijde zvláštní že se to stalo během práce cca 2 od startu běžel v kuse bez sebemenšího náznáku pak jen střelil nejakej ten ohnostroj.) a od té doby je na tom tak... tak moc špatně.-) mám i jé 4takt stroje... a tam... celý příspěvek >
Motor tarokuje a stříli z výfuku Honda 190 GVC, 28.12.2015
Děkuji za reakci, karburátor byl v čističce ponořen v čističi na karburátory a vstřiky a jiné části ponořené v palivu.A opravdu ten ultrazvuk rozbije vše navíc je lázen ohřívána...,čístím s ním často... a chtěl jsem vyzkoušet rozdíl za tepla a... celý příspěvek >
Motor tarokuje a stříli z výfuku Honda 190 GVC, 28.12.2015
Mulčovač od mauntfield 3rychlostní+zpátečka osazen motorem HONDA GVC 190 motor chytá a jede jen na sytič a při tom kolisají otáčky pravidelne od minima k maximu v intervalu cca 5sekund a střílí z výfuku i plameny.-)cca 15cm po jjakékoliv... celý příspěvek >
Melounoviště 2015, 13.3.2015
zjišťuji na Semu, zda se dá u nich koupit, protože v nabídce jsem u nich nenašla. Jen Smprinter a Fíkolistou. Díky za reakci :)
Melounoviště 2015, 13.3.2015
Ahojky, já jsem vloni zkoušela poprvé roubovat Sugar na Sprinter, z pěti úspěšně naroubovaných sazenic tři se rozrostly a každá měla jeden malý meloun. Letos budu zkoušet Granat a Crimson znovu na Sprinteru, protože žádnou jinou podnož jsem nikde... celý příspěvek >
Opožděná sklizeň, nové brambory opět začaly růst, 25.8.2014
Dobrý den, Pěstuji už 15 let ranou odrůdu Dali-novou sadbu obměňuji přes rok-maximální spokojenost. Skladovatelnost mi vydrží do nových brambor v červnu.Ale letos po suchu a vedrech došly vydatné děště, polehlá nať se ze zálistů opět zazelenala.... celý příspěvek >
Schnutí nagreštu, 8.7.2014 Obsahuje fotku
na kořenech jsou takové bílé "fleky"
Schnutí nagreštu, 8.7.2014 Obsahuje fotku
2
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika