Příspěvky uživatele - 69.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 7.1.2016
zdravím, chci se zeptat, zda tady někdo něpředělával prstovku od Vari na protiběžnou kosu. Dneska jsem nechal ty díly z prstovky pískovat a chci to střelit, ale jak jsem se tak koukal, tak na netu je těch prstovek fakt dost a ceny jsou dost... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 28.12.2015
Moc díky za reakci... jsem čím dál tím více nakloněn k tomu bubnu :)
Ekodotace na motor Vari XP-200, 28.12.2015
Výrobce Vari uvádí, že T19 a starší dsk 316 dvoutaktní se musí pro čtyřtaktní jednotku nechat předělat, právě kvůli otáčkám, protože ten čtyřtakt točí o 2000 - 4000 otáček méně. Žací lišty jsou tedy v tomto případě nepoužitelné. Předělání stojí 4000... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 28.12.2015
Díky moc za reakce. My máme právě take na loukách krtinu a dost mechu. Navíc máme na dvou loukách na střídačku ovečky a jak už to bývá, louka je po nich taková hrbolatá protože nechávají chomáče trávy. Nechce se mi pořád něco seřizovat a dělat... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 27.12.2015
to jeho políčko bylo dost malé. Asi tři krát čtyři metry. Nic méně já mám mnohem větší políčka na orbu a kultivaci...
Pomožte s výběrem rotavátoru, 27.12.2015
HLavně když jste spokojen :) Dva kolegové mají mountfieldy MS 07 a jsou taky velmi spokojenni. Umí s tím dělat, vědí co od toho očekávat, co to zvládne a nezvládne, počítají s tím a fungujou bez problémy. Žádné prokluzování řemenů a trhání hnacího... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 27.12.2015
Tak dneska jsem oral. Já vím, je to divné, nic méně bylo fakt hezky, i když poměrně mokro a tak jsme si řekli s kamarádem že mu zoráme zahrádku. Navíc jsem chtěl zkusit novou převodovku 317/s v akci. Výsledek? Takže, stroj je perfektní, akorát já s... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 27.12.2015
Když to tady tak čtu, tak každá věc (motory nevyjímaje) má své zastánce a odpůrce. Někomu se motor pokazí za půl roku, bude logicky nadávat, někomu pošlape bezproblémově deset let. Myslím si že je třeba uvážit zdravý rozum. JInak na vari bazaru mají... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 26.12.2015
Tak přispívám do této diskuze, i když už je po ekodotacích. Nic méně si myslím že ještě nějaké budou, tak snad to někomu pomůže. Já koupil starý šrot a uplatnil jsem ekodotaci. Když jsem telefonicky zjišťoval podmínky, tak ten pán z Vari mi řekl že... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.12.2015
Tak opět zdravím, dneska bylo opět venku krásně, takže jsem se pustil do těch vnějších závaží. Problém jsem vyřešil takto... původní díry se závitem, na kterých je uchycen litinový kotouč jakožto vnitřní závaží jsem využil a do kol jsem nic... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 25.12.2015
Zravim po velmi dlouhé době. Ano, jsem to já, kdo vznesl v této diskuzi první dotaz ohledně výběru rotavátoru. A nyní vás opět žádám o radu. Ale nejdříve malé info ohledně mých nevelkých zkušeností s Varinou. Jak jsem již psal, koupil jsem na podzim... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 19.9.2015
Díky moc za rady :) Hned jak bude čas tak to zkusím v praxi.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 15.9.2015
Tak jsem konečně poskládal dohromady sestavu Tera-Vari. Převodovka tedy T-20, motor čtyřtaktní. Nyní stroj vypadá jako nový, ale musel jsem většinu věcí snad krom převodovky a motoru, který je nový rozebrat, opískovat, natřít, atd... Na to jak to... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 23.8.2015
Když jsem MS 07 viděl,  tak to co píšete bude většinou pravda. Kamarád s tím ale orá naši krásnou valaškou zem, s normálními gumami bez orebních návleků, ale také má na to dokoupeno téměř sto kilo závaží.  To řazení není problém si myslím.... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 23.8.2015
Já by jsem se mountfielda nebál. Kamarád má MS 07 a je moc spokojený. Orací pluh si na to vyrobil sám z koňského pluhu s předřezem. Cena v kovošrotu 400kč.  Již jsem tady psal článek o MS 07. S prokluzem řemenu neměl za čtyři roky problém a to s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika