Příspěvky uživatele - 178.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 28.12.2015
To je pravda že bubnovky jsou bez problémů. Jenže my máme sad 1/5 hektaru a protože bubnovka má záběr 60 cm (když je tráva hustá tak se seče i na 40 cm) a s tou bubnovkou je to nekonečný příběh. Člověk se moc nalítá, navíc když jede v kopci s... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 28.12.2015
ještě by jsem měl dotaz. Jaké máte zkušenosti se sečením trávy s Vari s lištou prstovou a lištou protiběžnou? O rozdílech těch lišt jsem si přečetl dost, ale zajímají mne spíše kdo s čím je spokojený či nespokojený. Jak to seče na rovině, jak v... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 28.12.2015
Díky, beru v potaz. Je fakt i možné že jsem to namazal. Musím to oddělat a mrknout na to. Na jaře se ukáže :) Jinak tu desítku šroub jsem strhl fakt celkem snadno. Ani jsem moc nezabral. Bohužel nebyla první. Nevím z čeho ty nové šrouby dělají,... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 18.8.2015
Já co tak sleduji tak diskuze k určitému výrobku jsou vždy rozděleny na dva tábory. Jedni na Vari nadávají, druzí ho chválí, to samé platí o MS07. Je to individuální. TEn kdo měl Vari si asi hůře zvyká na MS07 a naopak. Každopádně mi prosím napište... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika