Příspěvky uživatele - 87.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 26.12.2015
Máte správnu poznámku. O tom experimentovaní máte pravdu, nemalo by sa to robiť na vzácnych odrodách. Rastliny som začal prisvetlovať, uvidíme výsledok, ale podľa mňa je väčší problém v tomto období múčnatka. Už v minulosti na nevyzretom zelenom... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 26.12.2015
Dobrý večer, nie všetko je na webe, niektoré veci získavam priamo od pestovateľov z východu, z literatúry. Mám viac odrôd o ktorých sa nedozviete na webe takmer nič. S pozdravom Milan
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 26.12.2015
Pozdravujem ťa Milan, o Korpašových novošlachtencoch mám poznatky a niektoré vyzerajú celkom zaujímavo. Pokiaľ viem, sú v štádiu pozorovania a čakajú, či si aj po čase zachovajú svoje vlastnosti. Ale sám osobne sa chcem s pánom Korpášom ml.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika