Příspěvky uživatele - 192.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Haganta - jarni strih, 2.2.2018
Dobry den, ten prispevek jsem vlozil ja, pote jsem se zaregistroval.Ano, ta podnoz je myrobalan.Muzete mi prosim zkouknout jeste tu Cacanskou rodnou a Toptast, zamozrejme jak uz tady bylo receno: nedostatecna vysadba a operny kul.Dekuji
Haganta - jarni strih, 2.2.2018 Obsahuje fotku
a 2 foto Toptaste
Haganta - jarni strih, 2.2.2018 Obsahuje fotku
Zdravim, plastovy obrubnik je 20cm, z toho cca pulka je v zemi, ale asi to vytahnu, je to znicene.Byl jsem na zahrade vyfotit jeste 2 "kostata "co jsem sazel zaroven s hagantou. 1.foto cacanska rodna
Haganta - jarni strih, 1.2.2018
Ano, mate pravdu, je potreba peclive vybirat, takto to ostrihal(zkratil)zamestnanec skolky, kul s uvazkem chybi-to je moje chyba, i kdyz je to v zavetrne strane.
Rajčata - divně zbarvené listy, 16.6.2016
Jeee, v to jsem tajně doufala. Mám letos premieru a měla jsem o ně strach. Přijde mi, že ani nejdou do výšky oproti ostatním. Tak snad se z toho dostanou :-)
Rajčata - divně zbarvené listy, 16.6.2016 Obsahuje fotku
Zde foto, nenahralo se mi do hlavního příspěvku
Rajčata - divně zbarvené listy, 16.6.2016
Dobrý den, mám pár týdnů vysazená rajčata a listy u několika rostlinek jsou očividně nezdravé, jsou světlejší s tmavými okraji (viz. foto)... Mají to asi tři roatliny z 13ti. Moc bych prosila o radu, jak jim pomoci. Děkuji moc :-)
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 23.12.2015
Děkuju všem za odpovědi, fakt mi příjde, že pila jede líp.Akorát jsem se zalekl te jiskry z výfuku.  Mám naředěno 5 litrů, takže jestli to výlet do malotraktoru a koupít 95 natural a mít klid, že to nezadřu. A další obava byla s uvolnění karbonu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika