Příspěvky uživatele - 72.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar ps 350 sc, 30.1.2020
Mám PS420C. Odešlo mě zapalování, když jsem byl na SK. Zavolal jsem v úterý do Merkuru v LM a ve čtvrtek jsem si pro něj jel. Problém s díly je asi problém v  zastoupení. FO
Motorová pila Husqvarna 550xp podřezává, 15.11.2019
Tady pomůže už jen výměna servisního technika. FO
Jak orovnat brusný kotouč na ostření řetězu, 6.11.2019
Šablony se dají koupit, Také se dá koupit měrka na omezovací zuby. Pokud měrku udělat, Tak do plechu provrtat díru stejnou jako o pilníku. Pak ořeza t a dopilovat. Pokud je potřeba kotouč rychle opracovat, je dobré použít diamantový kotouč (nebo jen... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 18.11.2018
ano to je důležité hlavně zezačátku.  zvýšená kyselost stabilizuje a trvanlivost se ještě potom zvyšuje se snížením obsahu vody.  FO
Uzení klobás studeným kouřem, 18.11.2018
Teď jsem si uvědomil, že jsem neodpověděl. Jiné brikety, než určené na uzení bych nepoužil. Já používám také bukovou štěpku uzenářskou or Herolda. FO
Uzení klobás studeným kouřem, 18.11.2018 Obsahuje fotku
O uzení studeným kouřem toho bylo dost v "kulináři". Uzení studeným kouřem není o tom valit do udírny kouř po celou dobu. Při uzení studeným kouřem jde o to, aby se také snížila vlhkost masa. Takže udit slabým kouřem, cca 6hodin a pak nechat větrat.... celý příspěvek >
Zmena pomeru olej: benzin, 12.10.2018
Když se ohřeje tak pila skoro nesmrdí a je rozžhavený. Také jsem si myslel, že to je jen takové šidítko a že to u 2t motorů nemůže dlouho vydržet a že ho stejně vykuchám. Překvapilo mě to. Ten katalyzátor má smysl dokud se udrží rozžhavený, jinak při... celý příspěvek >
Zmena pomeru olej: benzin, 12.10.2018
Mám pilu Dolmar 420C, tedy s katalyzátorem, směs 1:50. Pila i katalyzátor jsou dosud funkční. Zajímalo by mne to zahřívání motoru- ohřevem od katalyzátoru, nebo zhořšeným výplachem (což by snižovalo účinnost)? Ten křoviňák, který jsem vzpomínal žádny... celý příspěvek >
Zmena pomeru olej: benzin, 12.10.2018
Já si myslím, že to vzniklo z analogie s kosou. S ní také musím do záběru přidat. FO
Zmena pomeru olej: benzin, 12.10.2018
Stando také z HK to"vrkání u trojzubce je nesmysl. Aby byla energie naakumulovaná, tak je ji nutné naakumulovat a to v části cyklu, kdy je nůž odlehčený, pak při řezu je tato energie využitá. U těžkého kotouče nedojde vlivem setrvačnosti k rozepnutí... celý příspěvek >
Čerpadlo AL-KO Drain 11001 přestalo fungovat, 15.7.2018
Já sice alko nemám, ale Primex. Nedávno jsem měnil ložiska. Zkusil bych sundat spodní kryt a zkusil zatočit rotorem Musí jít lehce. Mě se stalo, že nasákla vosa do spodního ložiska a to začalo drhnout. Těsnění hřídele je u mého čerpadla guferry. Voda... celý příspěvek >
Poznej ptáka, 4.7.2018
Ano, je to kvíčala. Kdysi jen prolétali na podzim, když zrají jeřabiny. Také se lovili. Máme na SK po manželčiných rodičích dům, který užíváme jako chalupu. Tak je sleduji řadu let, jak jsou čím dál drzejší. Tam normálně žijí a hnízdí. Dříve byli... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 25.9.2017
Kde jste to vzali, že tazatel koupil tu pilu v eshopu. Přece píše, kde ji koupil a že ji přivezli domů. Já jsem si ověřil, že ta firma je smluvní prodejce. FO
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
Ono je to složitější. Výrobky Stihl, HQ Dolmar atd jsou stejné jak pro rakousko, Německo, atd. Jen se evidují výrobní čísla kvůli záruce. U nás, v Rakousku a p. jsou distriobutoři, kteří kryjí záruku ze svého rabatu. Proto nebudou řešit záruku na... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
Tak jsem to udělal já. Podíval jsem se jak na stránky té firmy, tak na stránky Stihl. Tato firma je oficiálním distributorem. To že je napsáno vyrobeno v číně, přece neznamená, že není tento kus určen k prodeji v ČR. To se pozná podle výr. čísla. To... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika