Příspěvky uživatele - 228.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 22.12.2015
Zdravím, všechny a děkuju za odpověď předem na benzín Verva 100 do motorové pily 372 xp X- torq. Jde mi hlavně o to, zda nemůžu pile ublížit, když do ní naleju Vervu 100 samozřejmně se se správným olejem a poměrem míchání. Koupil jsem 5l benzínu... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 9.9.2009
Pro upřesnění ještě dodávám, že celou dobu jsem psal o švestkovém kvasu a švestkové slivovici. Uvádět vinný, jablečný, meruňkový nebo co já vím destilát jako slivovici je zhovadilost a hrubá neznalost a taková osoba by doopravdy měla zústat... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 9.9.2009
Souhlasím s tím, že je dobrá a méně dobrá slivovice. Kvas jde zkazit velice rychle. Hodně cukru, přimícháním jiných ovocných plodů nebo špatným pálením. Někdy se divím co jsou lidi ochotni vypít. Co se týká toho sudu. V roce 1997 byla jako každých... celý příspěvek >
Gabrovská nebo Lepotica?, 25.10.2008
Musím se připojit k předešlemu názoru-chuťově je Gabrovská opravdu někde jinde.Nic méně Lepotica neni taky špatná-letos jsem měl plody výborné a mám založený i kvas.Ve čtvrtek 30.10.přesně zjistím co jde z Lepotice vypálit.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika