Příspěvky uživatele - 34.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň koštela těšínská, 23.3.2017
V zahradnictví mají stromek této odrůdy. Na visačce napsáno žlutá, podzimní. Nemáte s ní zkušenost?
Jak na jaře ostříhat kiwi?, 15.12.2015
kdy řezat kiwi, na to čtu tady moc názorů.můj je, že od června do října po celou dobu a nikdy jindy.
Kiwi, 15.12.2015
Velmi se omlouvám, naletěl jsem ukrajincům a vzal snímek s modrými plody arguty, ale snímek byl barevně zfalšovaný a tato odrůda Nadija má plody červené, nikoliv modré! existují také oranžové plody u dvou druhů=polygama a ještě jiný druh.Ten jiný mne... celý příspěvek >
Kiwi u plotu, 15.12.2015
Krom letoška jsem zaléval jen nepravidelně a omezeně a Kolomikty mi nikdy neuhynuly suchem. Mnoha lidem jsem poskytl sazenice, rostlo jim to a letos bylo takové sucho, že mnoha to uhynulo. Kolomikta snese ze všech druhů aktinidií nejvíce sucha.letos... celý příspěvek >
Kiwi u plotu, 15.12.2015
I Kolomikta potřebuje závlahu.pokud usychá, může to být suchem, nebo v kořenech žerou larvy lalokonosců.
Kiwi u plotu, 15.12.2015
U dospělých rostlin kolomikty se celý podzim, zimu,jaro pozná samice tak, že na ní zůstaly stopky po plodech.
Plodnost kamčatské borůvky, 15.12.2015 Obsahuje fotku
Tento snímek odrůdy Sladkoplodnaja jasně ukazuje, co nové odrůdy dokážou.  Sazenice kupujeme v polsku, tuto zatím nemají, ale mají obdobné u firmy kusibab in vitro na jejích stránkách.snad se mi podaří vložit obrázek, jestli ne, zkusím jinou... celý příspěvek >
Rozmnožení lísky, 14.12.2015
Měl jsem Halský, lombardský a webův vedle sebe.Nedaleko byla červenolistá líska. U mojich lísek byly dvojí plody na jedné rostlině, a to s červenou slupkou a s světle hnědou.Zřejmě ty plody s červenou slupkou oříšku byly opyleny červenolistou.nikde... celý příspěvek >
Třešně s velkými plody, 13.12.2015
Děkuji.Já měl Karešovu a vedle ní napoleonovu.Vysel jsem Karešovu z volného opylení a vyrostl mi strom s plody mnohem většími než Karešova, ale plodů měl jen pár.dal jsem roub panu profesorovi Ch z vysoké Brno.Už ji nemám. Tady je něco o té... celý příspěvek >
Třešně s velkými plody, 11.12.2015
hledám, a nemohu tady najít takové téma.Jaké máte s nimi zkušenosti?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika