Příspěvky uživatele - 142.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tera Vari - orba, 18.2.2018
jedinou malou drobnost co dotery lijete za bio palivo jte snad mag..???
Ředění slivovice, 12.12.2015
Výpočet pro ředění pálenky česky
Myši žerou myši?, 7.9.2014
Souhlas, take mame dve kocky, lovi jenom jedna a nosi te druhe, babe line :-D
Zizaly apokalypsa, 2.9.2014
Uz dva dny prsi, coz neni neobvykle, ale to co se ted deje jsem jeste nezazil. UTOK ZIZAL. Dvere garaze a vchodove dvere, zizaly jsou vsude, zvenku na zarubni, mezi zarubni a dverma v mezere, splhaji nahoru, az navrch dveri! Kdyz otevru, tak opadaji... celý příspěvek >
Habrový plot - odstranění, 7.7.2014
rany jsou uz zacelene, vemte to klestema o par centimetru nize do "ziveho" a pak na to roundap nebo neco podbneho - nestrikejte ale potirejte stetcem. 
Živý plot, 7.7.2014 Obsahuje fotku
Pripajam sa zo svojou skusenostou - vyssie v diskussi som pridaval postupne fotky. Momentalne ma plot 1 rok a 2 mesiace, vyska cez 120 cm. Mame ho 80 metrov, strihal som minuly rok 5 krat, tento uz 2x a akcia vzdy na 30 minut (bez problemov) -... celý příspěvek >
Turkestánský brest, 30.4.2014 Obsahuje fotku
Foceno ted - rok po nasazeni. Puvodni obrazek je vyse - po nasazeni sestrihano na 10-15 cm spalicky, ted po roku krasny husty plot ve vysce 70 cm. Strihal jsem jenou minuly rok, jinak by byl pres metr vysoky. Extremni spokojenost, plot opadal az v... celý příspěvek >
Turkestánský brest, 12.10.2013 Obsahuje fotku
Musim priznat ze me tato drevina prekvapila - ze zacatku jsem zalival opravdu kazdy den, take jsem co dva tydny hnojil postrekem. v srpnu ale prisli sucha a obecni studna vyschla, nesmeli jme mesic zalivat, takze jsem za ten brutal horky a suchy... celý příspěvek >
Turkestánský brest, 12.10.2013 Obsahuje fotku
brest jsem sadil v dubnu 2013 a vypadalo to takhle. Po nasazeni jsem zakratil na 10-15 cm. Zustalo mi 30 sazenic tak jsem je strcil do jedne jamy dokupy a zasypal piskem - se je pouziju jestli se nektere v plou neuchyti.
Borovice cerna - usycha nebo prirozeny podzimni opad jehlici, 22.9.2013
Diky, vcera neprselo, tak jsem borovice postrikal fungicidem, snad by to mohlo pomoct. Nasel jsem, ze to mam opakovat za 10-14 dni a je to boj na dva roky (vyvojovy cyklus houby, ale zavisi od toho jaka presne sypavka to je. Kazdopadne uz jsem... celý příspěvek >
Pudokryvne trvalky pod pletivovy plot, 18.9.2013
ahoj, mohl by mi nekdo poradit? potreboval bych pod pletivovy plot nasadit nejake trvalky, ktere casem porostou tak ze pod plotem v uzkem pasu budou rust a dusit plevel. znate to, vsude pekny upraveny travnicek, ale primo v pletivu plevel. Soused mi... celý příspěvek >
Borovice cerna - usycha nebo prirozeny podzimni opad jehlici, 17.9.2013 Obsahuje fotku
jeste jedna fotka
Borovice cerna - usycha nebo prirozeny podzimni opad jehlici, 17.9.2013 Obsahuje fotku
ahoj, snad mi nekdo poradi. Pred mesicem jsem nasadil dve starsi borovice cerne (v. 170 cm) a mam trosku obavy se zloutnuti jehlici uprostred na kminku a na korenech konaru. Nevim jestli borovice nejsou necim napadeny nebo se jedna o prirozeny opad... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika