Příspěvky uživatele - 44.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor jikov, 3.12.2015
filtr na palivových hadičkách není, kužílek byl pro mě nadějí. Nečistoty na něm nebyly, komůrku jsem vyčistli a než jsem plovákovou vaničku přimontoval volně reagoval na pohyby plováku. Po nějakých čistících prostředcích se porozhlédnu i po nějaké... celý příspěvek >
Motor jikov, 3.12.2015
No vidíte a jsme u toho, palivový filtr jsem napsal špatně, šlo o filtr vzduchový, tedy jeho vyjmutí, poprvé výměna oleje, po druhé vymití benzínem. Ta vyměněná hadička bylo to gumové kolínko, z filtru ke karburaci.  Jako kluk jsem mohl s tímto... celý příspěvek >
Motor jikov, 2.12.2015
Moje chyba, měl jsem hned na úvod napsat, že nejsem dané problematiky znalý. Podle Vás tedy mám vyčistit i ty průchodky v těle karburátoru? Čeká mne poslední pokus opravy svépomocí a rád bych už měl jistotu, že karburátorem to není. Vidíte to jako... celý příspěvek >
Motor jikov, 1.12.2015
Je možné že by ta tryska byla jenom přicpaná, odpovídalo by tomu to chování s klapkou sytiče? Tryska profouknout jde, potažmo všechny trysky, trošku jsem doufal že to bude ten váleček, ale bylo to spíš přáním myšlenky. Taky jsou v těle karburátoru... celý příspěvek >
Motor jikov, 1.12.2015
také děkuji, vidím že radši ještě počkám. Pro úplnost doplním, že servis motoru znám velmi zběžně, jezdil jsem s tímto dědovým vari jako kluk, opravoval jsem spíše jednoduché mechaniky traktůrku a sekačky, motor mimo filtru a svíčky, dělal strýc a... celý příspěvek >
Motor jikov, 30.11.2015
díky, já nejsem odborník vůbec. Zaměřím se tedy na možná místa přisávání vzduchu a pokud na nic nepříjdu, nezbyde než navštívit servis.
Motor jikov, 30.11.2015
Dobrý večer všem, mám problém s dvoudobým motorem na vari a prozatím jsem zde nenalezl podobný. Motor za posledních pár let téměř nejezdil, přesto se párkrát za rok nastartoval pro přesun po zahradě. Všechno šlapalo perfektně, ale před pár týdny... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika