Příspěvky uživatele - 59.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Betinka a Adriana, 1.12.2015
Dobrý den, teď na podzim jsem také zasadil, takže přímá zkušenost zatím žádná. Podnož myrobalán. Podle dostupných informací rezistentní k PPV a dobrá chuť, ale to jste se asi dočetl taky ;-)
Choroba neznámé jabloně, 31.8.2015 Obsahuje fotku
A ještě jedna fotka, nedaří se mi bohužel přidávat fotky najednou do jednoho příspěvku..
Choroba neznámé jabloně, 31.8.2015 Obsahuje fotku
Další obrázky postižené jabloně
Choroba neznámé jabloně, 31.8.2015 Obsahuje fotku
Neporadí někdo o jakou chorobu by se mohlo jednat? Minulý rok měla jabloň padlí (celkem zřetelné na listech) a dozrála na ní asi tři jablka (velká a bez náznaků padlí), tak jsem letos přistoupil k postřikům už od květu a cca po 14 dnech jsem střídal... celý příspěvek >
Mulcovac alebo bubnovu kosacku?, 26.1.2015
Muze to byt take otazka vykonu mulcovace. S tim tektonem, ktery ma motor 6,5 HP se mi zda, ze to nestiha mulcovat tak dokonale jak bych si predstavoval. Ale je pravda, ze mam nastaveno mulcovani na strniste vetsinou tak na 3 cm, coz je hodne nakratko... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 25.1.2015
Samozrejme, ze nejvetsi problem u nas je urcite tzv. "late blight ". Mountain Merit by mel mit odolnost proti Ph2+Ph3 (dosahoval vysledku temer shodnych s Mountain Magic), Legend Ph2 a Plum Regal Ph3. Bohuzel Mountain Magic ani Jasper nebyl dostupny... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 25.1.2015
Zdravim, po lonskych plisnich a po dukladnem studiu ruznych webu jsem se rozhodl tento rok objednat semena primo z USA (vypada to, ze jsou v odolnych odrudach o dost dal nez EU) a to odrudy: Mountain Merit VFFFN Plum Regal... celý příspěvek >
Mulcovac alebo bubnovu kosacku?, 25.1.2015
Zdravim, podobny problem jsem resil pred rokem take. Koupil jsem zahradu cca 2300 m2 v dost spatnem stavu (polehla, prerostla trava, nekolik let nesekana). Po dlouhem zvazovani jsem to vyresil koupi bubnove sekacky Dakr Tekton Enduro zaroven s... celý příspěvek >
Choroba - mlade listy slivone, 15.4.2014
Diky vsem za reakce, jakmile bude chvili sucho, zkusim Nissorun. Typhlodromus je bohuzel momentalne vyprodany, takze zustanu u chemie. Vladimir
Choroba - mlade listy slivone, 14.4.2014
Diky za reakci, listy jsou letosni (Uhersky Brod), cerstve vyrasene. Je to temer na vsech stromech, cim postrikat pokud je to opravdu vlnovnik? Diky Vladimir
Choroba - mlade listy slivone, 14.4.2014 Obsahuje fotku
Dobry den, nevedel by nekdo o jakou chorobu se jedna na teprve vyrasenych listech slivone? Pridavam ilustracni foto nacervenalych skvrn.  Diky Vladimir
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika