Příspěvky uživatele - 72.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zná někdo tohle exotické ovoce?, 12.10.2008
Ted jsem ho videl prodavat ve Spanelsku, ptal jsem se prodejce jak se jmenuje a taky nevedel, tak snad nekdo poradi. Petr
hrušeň nekvete, červenají lístky, 24.4.2008
Pear decline? Snad to ale bude něco jiného. není to posáté?
Výmladky švestek po celém sadu, 24.4.2008
Nejsem odborník na chemii, ale v sadech se běžně udržují tzv herbicidní pásy. Jsou herbicidy kontaktní a systémové. Ty kontaktní by neměly podnoži ublížit. Vše je ale třeba vyzkoušet. Třeba ten roundup působí jen trochu systémově. Jde totiž i o to,... celý příspěvek >
Inspirace k minijezírku, 24.4.2008
Aby se ještě jednalo o jezírko, je třeba nechat 2/3 vodní plochy volné. Minilekníny jsou. Možná jeden minileknín je až moc. spíš bych řešil pobřežní vegetaci (trsnaté trávy, hosty, kosatce...)Jestli je to 75 cm hluboký kotel, tak v něm těžko budete... celý příspěvek >
Jak řezat jabloň Jonagold, 4.4.2008
Takle se může řezat réva, ale jabloň ne. Při tomto řezu není šance aby se vytvořilo plodné dřevo. Výhony se zakracují při řezu jen vyjímečně. Jen pokud potřebuju zapěstovat nové (vyprovokovat větvení) Při řezu se obvykle naopak snažím zjednodušovat... celý příspěvek >
jak omezit vzrůst borovice, 4.4.2008
Borovice má jen vyjímečně spící pupeny ve starém dřevě. Z pahýlů tedy většinou neobráží. Zaštipují se proto mladé nezdřevnatělé letorosty (jehlice jsou světle zelené) Po takovémhle zaštipování se koruna zahušťuje.
Řez vína - pláče, 4.4.2008
No teď bych už neřezal. Pokud někdo nemá ještě ořezáno, tak v zájmu révy to už leto neřezejte. Nebo řezejte, ale později až se nebude tak moc tlačit míza. Když se ořeže v únoru, ukápne touto dobou z řezných ploch pár kapek. Pokud ořežete teď, bude... celý příspěvek >
Roubování, 4.4.2008
Tak mě napadlo, že by teo způsob šel ještě vylepšit použitím něčeho jako šablony pro přesné řezání rámu na obrazy. Umožňovalo by to přesnou práci a možnost většího vysunutí nože(když nůž pojede v rovné drážce, nemůže se zlomit)
Sbírka švestek a slivoní, 4.4.2008
Promiňte že jsem Vám sprznil jméno. Mi to nějak ulítlo.
Roubování, 3.4.2008
No já zas tak často nebrousím. Jde samozřejmě o přístup. Když jdu roubovat je to něco jako svátek a s pěkným připraveným nářadím to je pro mě větší radost z práce. Vůbec tím ale nechci říct, že se s tím pracuje lépe než s Vámi doporučovaným lámacím... celý příspěvek >
pomozte mi s Rubínem, 3.4.2008
K zakracování: Jsou tu odpůrci i příznivci. Většina argumentů tu zazněla, ale jsou rozplyzlé v celé diskusi a ne každý je zde najde. Jde o to že Rubín roste tak, že vytvoří dlouhý letorost, na jehož konci příští rok zakvete. Dva pupeny pod květem... celý příspěvek >
Jaké dvouruční teleskopické nůžky?, 2.4.2008
A proč teleskopické? Čím je konsrukce madel složitější, tím spíš se zničí.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika