Příspěvky uživatele - 103.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 13.12.2015
Prepáčte, že odpovedám až teraz, ale prisvetlovať rastlinky zatiaľ neplánujem. Chcem vyskúšať, či to rastlinky na parapete aj za takýchto podmienok zvládnu. Pred pár rokmi som našiel v novembri na záhade odlomený mocný výhonok odrody JULIAN. Spravil... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 6.12.2015
Táto odroda a napr. aj odroda Chrust (85 dní) od daného šľachtitela je aj na východe vzácna novinka a mňa veľmi teší, že ich môžem mať spoju s inými novými odrodami vo svojej zbierke. Pozorne sledujem novinky od pestovateľov z východu, ktorí sú... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 25.11.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer prajem všetkým pestovateľom. 10.10. som ešte vyskúšal, či aj takto pozde sa dokáže zakoreniť zelený odrezok v RW. Na odrode "Тайна монаха" (jedná sa o novinku 2015 od pána... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika