Příspěvky uživatele - 61.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakon, 1.12.2017
Je výborný nejen syrový ale dá se zavářet jako kompot. Syrový je dobrý s dalším ovocem nebo s jogurtem ale jen nakrájený na kostičky. Při strouhání pustí moc šťávy a je to pak taková břečka. Při zavařování také na kostičky a přidat maličko ananasové... celý příspěvek >
Albizia, 10.8.2016
Bydlím v podhůří orlických hor nadmořská výška 380m. Mám venku nejen Albízii ale i Pawlovnii a Cedr deodora, který už je 6m vysoký a bez jakéhokoliv krytí vydržel cca 10 dní mrazů okolo -20°C. Ten jsem nikdy nekryl. Albízii a Pawlovnii stačí krýt po... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 25.11.2015
Fialové Valfi jsem také pěstoval. Mají nejen nevýhodu, že mají menší velikost a menší výnos ale hlavně jsou dost náchylné ke strupovitosti. Je ale pravdou, že kaše z nich je nepřekonatelná hedvábné konzistence a barvy sepraných džín. Když si člověk... celý příspěvek >
Bordóská jícha, 4.2.2011
Bordoská jícha nepopálí. Je to hrozný omyl. Obě látky tedy vápenné mléko a modrou skalici musíte smíchat tak, až obě látky zreagují (kyselá x zásaditá) aby vznikla neutrální látka tedy PH 5-5,5. Má tu výhodu, že se nesplavuje lehce deštěm. Není dobré... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 9.11.2010
Poslední obrázek není Ascocenda ale Vanda sanderiana.
Rhynchostylis a Catasetum, 9.11.2010
Dobrý den, všechny Vaše orchideje se hodí do květináčů. Jak a do čeho sázet si můžete přečíst na mých stránkách. Stačí zadat na googlu orchidea mandlik. Jinak Papilionanthe teres nebo jak se říkalo dříve Vanda teres není dobrá koupě. Není znám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika