Příspěvky uživatele - 110.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí ořechovice, 20.11.2015 Obsahuje fotku
No barva je takova vseliaka. Pridavam foto, ale je to taky zkresleny. Nejvic je to asi mezi medovou a brcalove zelenou...(mno sem chlap a ty prej maji spatnej barvocit :-)) A kolik bych prosim te smekty mel cca dat na 1l?
Domácí ořechovice, 18.11.2015
Zdravim. Uz nejakou tu hodinku brouzdam po netu a snazim se vyresit jeden problem. Bohuzel jsem nenasel nejake podobnejisi vlakno tak mi prominte. Udelal jsem si doma domaci "malibu" liker... (louhoval jsem kokos v konzumnim lihu a pak jsem... celý příspěvek >
Plíseň?, 21.7.2014
To byl můj další tip, ale bohužel se to objevuje na čím dál více hroznech na které slunce přímo nesvítí...
Plíseň?, 19.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, na révě Suvenir se mi letos objevil problém s hnědnutím bobulí a mám podezření na plíseň. Můžete mi prosím někdo poradit, co to přesně je a co s tím provést?   Díky moc    Díky moc
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 1.7.2014
Drozd netuším, ale kos je prý dost tuhý :)
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 14.3.2014
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenost kombinace kiwi Issai a např. Kens Red, weiki. Jde o to, zda samosprašná odrůda dokáže opylovat i další samičí odrůdu? Díky za rady
Choroba révy, 14.8.2013 Obsahuje fotku
a ještě foto spodní strany listu.
Choroba révy, 14.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, na růžové bezsemenné révě (nějaká "Seedless") začaly červenat listy a na spodní straně jsou téměř neviditelné černé tečky, jedná se o nějakou chorobu nebo nedostatek prvku? Viz přiložené obrázky 
Jaká je to choroba?, 8.7.2013 Obsahuje fotku
A jetě foto Afrodity
Jaká je to choroba?, 8.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, na Neru se mi projevuje na starších listech červenání listů viz obrázek. Jedná se o nedostatek nějakého prvku (draslíku) nebo nějakou chorobu. Dále je to obdobné i s Afroditou.  Díky za rady
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika