Příspěvky uživatele - 37.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červenomasá broskev, 24.11.2015
U nás vinohradnické asi opravdu v prodeji běžně nejsou. Snad jen Sieberz, pak na Slovensku Limbach, Klivie. Tam je měli na podzim již vyprodané, tak jsem si ji objednala z Německa. A asi jsem udělala dobře. Vzala jsem si k tomu ještě další stromky,... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 24.11.2015
Co je " za hranicema"? Uvidí se, až poroste a bude plodit, co z ní bude. Zatím stromek vypadá hezky - je opravdu drobnější a vypadá, že má i poupada (na předčasném obrostu). Podobnou broskev nabízí i německý Lidl (podnož nevím). Zuzka
Červenomasá broskev, 24.11.2015
Z Klivie mám Jayhaven a Vistarich. Také kupované letos na jaře. Nasadila jsem je vedle staré broskve, která má kadeřavost. Z počátku se nové broskve jevili v pořádku  - bez kadeřavosti, ale pak se trochu projevila. Ale minimálně. Také mě... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 23.11.2015
Nakoupila jsem poslední dobou několik broskvoní. Chci vyzkoušet, jak na tom budou s kadeřavostí. Jedna z nich je červenomasá vinohradnická. Mám ji z Německa. Měli pouze na Prunus Ackermann. Potěšily mě informace v této diskuzi - že je do těžších... celý příspěvek >
Kalina bodnanská, 19.11.2015
Kalinu Bodnanskou mám doma na zahradě. Poslední roky - kdy jsou teplejší zimy, kalina kvete dříve - už některá poupata začínají rozkvétat dokonce nyní. To by mi nevadilo. Ale květy jsou v teplé zimě malé, drobné - prostě nejsou takové, jako bývaly... celý příspěvek >
Nízký ořešák, 18.11.2015
Víte o jakou jde podnož? Kde ořech prodávají? Také takový sháním. Z.
Pevne hnojivo pro broskvone pro snizeni chlorozy, 18.11.2015
S chlorózou mám následující zkušenost. Máme na zahradě jílovitou těžkou zem. Chlorźa se objevila, až když jsme začali zalévat studniční vodou a zahradník nám udělal na zahradě závlahu. Občas se u nás objevil, když bylo na závlaze něco potřeba. Ptala... celý příspěvek >
Saxonia Gerburg, 18.11.2015
Nechápu, proč sem někdo kopíruje informace od prodejce, bez vlastních zkušeností, dotazů... Když už je tato diskuze založena, zajímalo by mě, zda máte někdo s "řadou" hrušní Saxonia - je více odrůd, nějaké zkušenosti. Především se mi jená o rez... celý příspěvek >
Červenomasá broskev, 18.11.2015
Do Uh. Ostrohu jsem loni volala s tímto výsledkem -  Sanguine není vinohradnická broskev a trpí prý kadeřavostí. Nemyslím, že je jedná o francouzskou odrůdu vinohradnické broskve. Ty se pěstují hlavně u Rhony, ale vypadají podle mě... celý příspěvek >
Mladé stromky - dočasné stanoviště - do čeho nasadit?, 17.11.2015
Mám několik malých stromků jabloní. Zatím je nemohu nasadit na místo, kde budou. Cca na 1-2 roky je potřebuji pěstovat jinde (v běžném záhoně) a pak je přendat. Do čeho je nejlépe nasadit (květináč...), aby pak šly dobře vyndat i s balem. děkuji... celý příspěvek >
Štíhlé vřeteno, 11.11.2015
Dá se pěstovat Admiral a Spartan jako vřeteno/úzké vřeteno? Na jaké podnoži? Zuzka
Melnická palmeta - jakou podnoz, 11.11.2015
Chci nasadit jabloň Admirál. Chtěla bych ji pěstovat jako palmetu. Zaujala mě Melnická palmeta. Je pro ni doporučována bujně rostoucí podnož. Jabloň admirál je podle informací také velmi bujně rostoucí. Jakou podnož by jste zvolili? Mám na vývěr... celý příspěvek >
Mezištěpení třešní, 8.11.2015
Podnož P-HL-A redukuje růst oproti ptáčnici o cca 40%. Proč by měl být problém ji použít jako mezikmen? Tuto kombinaci jsem i před časem vyčetla na intrenetu, snad i v nějaké odborné literatuře. Z.
Jabloňe s červenou dužninou Baya Marisa, Redlove, 8.11.2015
Chci nasadit jabloń s červenou dužninou. Ne jen kvůli plodům, ale i kvůli tmvaším listům a růžovým květů:). Ale samozřejmě chci, aby byla i k jídlu. Měla by být odolnější i ke strupovitosti. Vybrala jsem si odrůdy Baya Marisa a Redlove Calypso.... celý příspěvek >
Mezištěpení třešní, 7.11.2015
Na ptáčnici by měl být mezištěp -,mezimen nejlépe asi P-HL-A. Na něm asi Sweet Early, i když někdo uvádí, že neplodí - to ještě musím dořešit. Naroubovat bych si to možná i troufla, ale nemám ptáčnici, natož pak roub P-HL-A a Sweet... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika