Příspěvky uživatele - 221.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení ořechového sadu, 17.11.2015
Dobrý den, pane Jiří, o celém sadu přemýšlím, protože bych si pěstováním ořechů a jejich sběrem a prodejem chtěl vydělat trochu peněz způsobem, který by mě bavil. Ořechy ze dvou stromů suším na půdě, ale ta by na sad nestačila. Myslel jsem,... celý příspěvek >
Založení ořechového sadu, 17.11.2015
Děkuji, pane Stando. U nás na Mladovožicku je situace taková, že ořechový sad tu není a u stavení a na dvorech mají lidé v drtivé většině starší semenáče. Já mám jeden chráněný na dvoře, duhý za hnojem a úroda se nekoná 1x za 3-4 roky podobně, jak to... celý příspěvek >
Založení ořechového sadu, 9.11.2015
Dobrý den, má naději na úspěch (z hlediska úrody) založení ořechového sadu na Táborsku ve výšce 450 m.n.m.? Převažující odrůda by byla asi Mars. A jaký spon byste doporučili? Za odpovědi děkuji. Stružina
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika