Příspěvky uživatele - 232.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 9.4.2018
Dobry den, prosim o nazor. Chcel by som kupit toto cerpadlo (Hecht 343). Odporucana hrubka hadice je 1 1/4 (1.25 "), co sa mi zda dost vel (skaldnost, manipulacia...). Byva to velky problem, ked sa na cerpalach zredukuje priemer? Stratilo by to... celý příspěvek >
Destilace vína - vínovice, 11.11.2015
Dobrý deň, využijem tému... Mám asi 30 L mladého vína, ktoré asi neprekvasilo tak ako malo (chytili sa divé kvasinky, kvasenie trvalo iba cca 2 týždne a už sa mi to nepodarilo rozkvasiť... pravdou je, že mušt bol viac-menej z posledných výliskov... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 14.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, no ja som asi pred 1,5 rokom kúpil HECHT 45 a odvtedy iba nadávam... Problémy s mazaním reťaze som vyriešil, ale už dosť dlho mám problém so štartovaním - pretáča sa mi štartovacia kladka, a teda vúbec nezaberá za zotrvačník. Prišiel som... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 24.4.2014
Dobrý deň, našiel som túto tému, v ktorej by som mohol aj snáď dostať malú radu. Mám relatívne novú pílu HECHT 44 (moja prvá :)), takže pri jej nastavovaní som spravil pár vecí, ktoré som asi nemal - v presvedčení, že mazanie olejom sa nastavuje... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika