Příspěvky uživatele - 50.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.11.2015
Rozhodně jsem nenapsala, že fiskarsem nejde rýt! Máte pravdu, že mé zryté záhony by se Vám nelíbily - na záhonech mám většinou velmi lehkou půdu s velmi vysokým obsahem humusu a hroudy se netvoří. Na části, kde mám půdu vhodnou ke "krásnému rytí" se... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.11.2015
myslím, že nespokojení jsou Ti, kterým se nelíbí a pán, který si nevhodně koupil krátký, případně, když někdo koupí odlehčený hliníkový a chce po něm těžkou práci. Ostatní jsou spokojení. Tento rýč používám celoročně. EM
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.11.2015
Zápuskové kování je kování. Průmyslová revoluce již byla. Ale možná Vám krejčí ručně šije šaty z Vámi utkaného plátna, které jste zrobil ze lnu. A existuje dost kováren, kde Vám na příní zhotový rýč třeba půl metru dlouhý, abyste měl dobře zarovnáno... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.11.2015
Pořád se tu probírá jen rytí, ale to by byl rýč používán asi měsíc v roce. Osobně považuji rýč za univerzální zahradní nástroj, sloužící k vyrývání rostlin, jam, provádění terénních úprav. Na to vše je Fiskars velmi vhodný. pokud někdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika