Příspěvky uživatele - 131.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci? Vím jak na ně, 7.2.2016
Já mám kolem záhonu střešní lať, celkem asi 50 m délky, a na ní dva dráty, napájené starou autobaterií (cca 10 V). Slimáky to odpuďí (velké) či zabije (malé), takže to funguje dokonale. Problém ale je, že slimáčí "krev" je velmi agresivní,... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 7.1.2016
Tak jsem si včera přivezl 3 tuny lé lomové výsivky frakce 0/2, vypadá to moc sympaticky, jednak dostatek větších zrnek, co vylehčí půdu "mechanicky", jednak dostatek prachové frakce, co dodá minerály (ale ne tak jemné jako jíl) a může se agregovat s... celý příspěvek >
Jakou rybu do jezírka bez krmení?, 7.1.2016
Děkuji za názory a zejm. konkrétní postřehy od JG, ta kombinace perlína a jesena se mi velmi zamlouvá, vyzkouším, uvidím. Láká mě taky zkusit třeba jen jednoho línka, ať se realizuje na dně. Kdyžtak lze vždy snížit stavy, pokud to teda dřív neudělají... celý příspěvek >
Aceton v pálence - lze vyvětrat a kde se bere?, 7.1.2016 Obsahuje fotku
Ale to jsou zajímave výsledky – okyselený hruškový mošt měl dvojnásobek břiboudliny v jádře. Ještě je v té studii jedna tabulka (přikládám), kde je prezentováno složení destilátu získaného trochu jiným postupem (a s jinými kvasinkami), tam je... celý příspěvek >
Drevené soudky obecne, 31.10.2015
Pokud sem ještě zavítáte, docela by mě zajímaly vaše další dvouměsíční dojmy :-). Děkuji, Tomáš
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika