Příspěvky uživatele - 200.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venkovní Ibišek syrský, 28.5.2012
Hm, ja som sa nedockala. Mam na zahrade 5ks ibiskov, su to rozne odrody, rozneho veku, niekotre na kmienku, ine kere, na roznych stanoviskach a nerasi ani jeden (!). Nechce sa mi ich zlikvidovat, ale uz im moc sanci nedavam...
Co je to za řasu?, 21.10.2011
Dobrý den. Myslím, že máme letos v jezírku to samé. Po nějakém čase vždy vyplave na hladinu, to pak sbírám síťkou. Máme to hlavně na kamenech v mělčině. Tak asi není žádný proud. Ale nevím jak mít proudící vodu na všech místech jezírka :-(, to nejde.... celý příspěvek >
Jaký listnáč do trvale zamokřené/vlhké jílovité půdy?, 6.8.2010
Dobrý den, doporučíte mi nějaký listnatý strom, který by byl vhodný do trvale vlhké a po deštích či na jaře dlouho zamokřené, ne moc propustné / dosti jílovité/ půdy? Měl by mít max 6m na výšku.Přemýšlím o Betule pendule purpuree, ale nejsem si... celý příspěvek >
Kniha, 29.7.2010
Vinařská literatura zde.
Svinuté listy jabloně, 3.5.2010
Vypadá velmi podobně i když na fotu mi připadá v poměru k listu mohutnější, to se vyskytuje u mě je tak v průměru 1mm, možná ranné stadium.
Svinuté listy jabloně, 3.5.2010
Mám několik jabloní z nichž jedna mám poškozené listy, které se postupně svinují. Po bližším prozkoumání jsem objevil v některých listech malou asi 5-6mm dlouhou housenku jasně zelené barvy, kde na jednom konci lze objevit něco jako malá tykadla.... celý příspěvek >
Firma Az-relax, 25.9.2009
dobrý den,     prosím o radu jestli má někdo skušenosti s firmou Az-relax.  A potřebuji radu jestli bazén betonový s dobrou fólií a nebo plast.  Dekuji moc
Pořizování bazénu podzim nebo jaro?, 19.9.2009
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na skušenosti zda je lepší si pořizovat bazén na podzim  stím že bazén se udělá do zimy, a nebo na jaře a zda jsu lepší schody nebo žebřík. děkuji Petr
Modřín převislý - opadané jehličky, 2.4.2008
Mám jiný problém, modřín převislý mám dva roky, krásně raší, opadává tak jak se očekává, avšak má velké přírůsty- terminál 0,7m/rok a nevím zda terminál zkrátit, vyříznout, či nikoliv, případně jak. Kdo ví ať poradí. Díky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika